Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám elengedni a...

Hogy tudnám elengedni a nyomasztó gondolatokat?

Figyelt kérdés

Meghalt édesanyám rákba és a párom unszolt hogy adjam el az egykori családi házunkat mert fölösleges kinlódni vele és fenttartani. Nincs is már túl jó környéken és többet kellett volna rákölteni mint amennyit ér az egész.

Eladtuk.. Párom unszolására.


Ilyen züllött emberek vették meg, Én meg bele vagyok betegedve, mert hogyha ezt látnák a szüleim biztos nagyon szomorúak lennének.


Ott nőttem fel. Ott töltöttem fél életem. Úgyhogy engem is nyomaszt.


Dolgozik a tudatalattimba valami, mert az asszonyra sem tudok már úgy ránézni mint azelőtt. Mintha haragudnék belül rá is hogy rábeszélt. Kezd rámenni a kapcsolatunkra is a dolog.


Pedig minden fejbe dől el mint mondják.

De hogy tudnám ezt elengedni?

Félek hogy belebetegszem ha ezen rágódok.


2021. aug. 7. 07:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ha belátod, hogy igaza volt! Csak jot akart neked. Gondolom dolgoztok, azert munka mellett még azt felugyelni… Ez volt a legjobb döntés.
2021. aug. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!