Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tennetek ebben az esetben?

Mit tennetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sok nyugtatozas es traumak miatt romlott a memoriam. A fel eletemre alig emlekszem, sok evrol rengeteg emlek kiesett. Talaltam egy csomo emailt, amiben egy jo baratnak beszamoltam mindig a tortenesekrol. Van-e ertelme ezeket olvasni. Feldolgozom-e akkor. Nagyon felkavaroak es kiboritoak. Egyreszt a traumak elfeledett reszletei miatt, masreszt meg ijeszto, hogy ennyi mindenre nem is emlekszem.

Ti mit tennetek 😞



2021. aug. 7. 17:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi csak a leiras resznel nem enged kerdojelet tenni a rendszer.
2021. aug. 7. 17:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy klinikai szakpszichológust vagy pszichoterapeutát.
2021. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kerdes az volt h ti mit tennetek, elolvasnatok vagy hagynatok.
2021. aug. 7. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel akarod dolgozni, akkor olvasd el és fordulj szakemberhez. Ha nem akarod feldolgozni, akkor ne olvasd el. Ezt egyedül nem tudod feldolgozni, ezért semmire nem mész azzal, ha elolvasod, de nem fordulsz pszichológushoz.
2021. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem, ha lassan adagolva is, de próbáld meg elolvasni őket, mert segít a feldolgozásban. Jobb, mintha később, évek múlva, hirtelen törnek elő ezek az emlékek, akár egy rémálom vagy bármi más hatására.
2021. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!