Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan ember aki soha...

Létezik olyan ember aki soha nem sír?

Figyelt kérdés

Én mások előtt nagyon nem szeretek sírni, de amikor egyedül vagyok akkor néha szoktam, mondjuk 2 havonta 1x. Utána valahogy jobban érzem magam és szerintem ez egészséges dolog még ha pillanatnyilag rossz is.

Most pl. dolgoztam egy megláttam ezt a cikket

[link]

és úgy elérzékenyültem rajta hogy azóta is sírok egyedül vagyok megtehetem(persze ez nem olyan sírás mint mikor nagyon komoly baj ér, egyszerűen csak ezt váltotta ki belőlem). Tudni kell rólam nagy autó fan vagyok és ott van a kommentek közt hogy utána mi lett a kocsival szóval nekem ezek nem használati tárgyak stb.


De zenén vagy bizonyos filmen is el tudok simán érzékenyülni. Mások előtt nem de egyedül nagyon kiengedem.


Létezik olyan ember aki soha semmin nem szokott sírni?


25/n



2021. aug. 10. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem létezik olyan ember. Mindenki szokott sírni.
2021. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Régen tudtam a gondolataim miatt, mostmár 1 éve nem sírtam. Fura, pedig bánat bőven ért
2021. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én személy szerint a felénél elkezdtem nevetni (a versen) és abbahagytam.
2021. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Én szinte soha nem sírok. Sokan mondják, hogy a gyengeség jele. Ezzel egyetértek.
2021. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Szinte sosem szoktam sírni még a közeli hozzátartozóim temetésén sem.

Gyerekkoromban verést kaptam amikor sírtam úgyhogy olyan szintem belémidomították, hogy nem szabad, hogy már nem is tudok.

Családban az volt a felállás, hogy a sírás a gyengeség jele és nekik nincs szükségük gyenge emberekre.


Elmúlt 30 évben csak egyszer sírtam amikor véget ért az egyik párkapcsolatom.

2021. aug. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös ez durva…. Rám gyerekkoromban lekezelően néztek, meg furcsán amikor sírtam úgyhogy ezért van az hogy mások előtt nem engedem ki de egyedül igen. Verést azért szerencsére emiatt nem kaptam.
2021. aug. 11. 07:48
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem szoktam sírni. A tipikus helyzetekben, amikor egyesek sírnának, inkább a tehetetlenség felett érzett düht érzem magamban. De nagyon ritkán, amikor pl. a gyerekem valami nagy dolgot tesz, akkor ahogy átölelem van hogy picit kicsurrannak a könnyeim az érzelmektől, a meghatódottságtól. Meg akkor is, amikor pl. nagyon közel volt a halálhoz és utólag megbeszéltük és a sok élmény kihozta belőlem.
2021. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Én csak egyedül éjjel.
2021. aug. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!