Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan ember aki évek...

Létezik olyan ember aki évek óta depressziós?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Jelen
2021. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan jelen van a depresszió az életemben. Ez nem azt jelenti, hogy nem voltak jobb pillanatok - de a legjobb pillanatokban is éreztem az árnyékát. Kamasz korom óta, vagyis már lassan három évtizede.
2021. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Szedtek rá gyógyszert?

Létezik h testi tunetetek okoz pl zsibbadas?

2021. jún. 29. 17:11
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az antidepresszánsok hosszú távú jó hatásában. Úgyhogy nem. Testi tüneteket nálam nem okozott, vagyis kicsit magas volt a vérnyomásom, de nem tudom, hogy volt-e köze hozzá. És igyekszem kordában tartani, több-kevesebb sikerrel (a vérnyomásom és a depresszióm is).
2021. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Létezik? A fél világ.
2021. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3


Létezik, ha ez 1-2 hétnél tovább tart, akkor jelezni kell az orvosnak, és gyógyszert váltani. Én szedtem mianszerint, citalopramot, mirtazapinet, mind jó volt. Mindegyik sokat segített pár hónap alatt, segítségükkel meg is gyógyultam. Mirtazapine nélkül lehet sosem jövök ki belőle, vagy már öngyilkos lettem volna. Anélkül enni sem tudtam, majdnem 20kilót fogytam 3hét alatt. Aludni is segített. Nagyon sokat köszönhetek neki :)

2021. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6#

Milyen depressziód volt ?


Mennyi idő alatt jöttél rendbe ?

2021. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szorongásos depresszió. olyan 4-5 év kellet, hogy eltudjam teljesen hagyni a gyógyszereket, de én nekem van ADHD-m is, ami miatt sose leszek teljesen szorongás mentes. Elég sok gondom volt az életben akkoriban
2021. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A depresszió gyogyszertől elmúlt ?
2021. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A klinikai depresszió igen, viszont visszatért, ahányszor abbahagytam, hisz az azt kiváltó életkörülmények nem változtak. Ezért tartott 5 évig, mert megkellett azt is változtatni
2021. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!