Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez ok lehet a pszichológusvált...

Ez ok lehet a pszichológusváltásra, vagy ez még belefér abba, hogy nem mindenben egyezik a véleményünk és ez így normális? 20/L

Figyelt kérdés

Exemmel való szakítás után kértem a segítségét novemberben. Ő azt akarta, hogy maradjunk barátok. Én abban kértem a pszichológus támogatását, tudását, külső rálátását, hogy hogyan tudnék leszakadni a srácról, ha én még szeretem, ő meg csak haverkodik meg flörtölget. Erre a pszichológus azt kérdezgeti hetek óta, miért mondom, hogy nekem nem férne bele szexkapcsolat. Szerinte ha tudjuk, hogy csak jól érezzük magunkat együtt, akkor jó lehet így összejárogatni. És szerinte ez egy tanult reakció tőlem, hogy nem akarok ilyen jellegű kapcsolatot, nem is belőlem jön, hanem neveltetésből.

Ha ezen nem tudunk túllépni, váltsak?



2021. aug. 11. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi?? Én biztos azonnal váltanék!
2021. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonymousreview60 ***** válasza:
89%
Ha te kezdeményezted, ha nem, a szakítást, akkor a pszichológus f@szságot beszél, mert a veled flörtölgetés és a szexelés csak lassítja a független életed, majd új párkapcsolat kialakítását, hamis reményt kelt, és téged egy kiszolgáló szerepben tart. Váltanod kell. ÉS a pszichomókust hajtsd el a redvásba!
2021. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az exem kezdeményezte a szakítást azzal, hogy maradjunk barátok, mert mint embert nem akar elveszíteni, viszont párkapcsolatra most nincs igénye.

Oké, akkor váltok, hátha következőre találok egy olyat, akivel jobban egyezik a világnézetünk.

2021. aug. 11. 13:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a barmot. És ezekért az elmebeteg tanácsaiért pénzt kér?
2021. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonymousreview60 ***** válasza:
84%

Járok - sajnos nem párkapcsolati okok miatt - terápiára. Komolyan érdekelne az idióta agyturkász véleménye, hogy miért jó az neked, ha valaki nem akar párkapcsolatot - legalábbis veled - (azaz foglalkozni veled), emiatt dobott, de csak "barát" akar lenni (lehet, ha majd már mindketten túl vagytok ezen), de azért a magját beléd üríthesse. Értem, hogy ez a hímnek jó, de miért lenne az neked?

Mire gondolt a költő (pszichoizé), amikor ezt költötte?

Nem azt mondom, hogy húzd le a p|csába az értékelését, de a pszichologuskereso.hu-n érdemes kiírni ezt röviden vagy a kérdés linkjét bemásolni.

2021. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok, ráadásul pont azért kérted a segítségét, hogy túllépj a csávón, erre ez a hülye állat alá küldene. Az eszem megáll, komolyan.
2021. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichologuskent mondom hogy ez rettenetesen szakmaiatlan es nagyon fura dolog. Biztos egyetemet vegzett pszichologus? Fiatal, idős?
2021. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fiatal, 5 évvel ezelőtt végzett.
2021. aug. 11. 17:41
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En is jarok pszichologushoz, egy remenytelen szerelem is volt a sok kerdes kozott, amit targyaltunk. Soha semmilyen utalast nem tett arra, hogy mit kellene csinalnom, vagy mit nem. Megprobalta megerteni (es velem megertetni), hogy miert ragadtam benne. Olyat sem mondott, hogy milyen jo/rossz parti az, akibe beleestem. Igy en is elegge felhuztam a szemoldokom, amikor olvastam a kiirasod. Azonnal otthagynam.
2021. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!