Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha elallt a havi verzesem...

Ha elallt a havi verzesem tinedzserkent anorexia miatt es meg kb egy ket honapig huznam ezt az egesz eves dolgot akkor utana meg visszajohet?

Figyelt kérdés
tudom hulyen hangzik de nagyon fontos

2021. aug. 11. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon kíváncsi vagyok, mi lehet az a fontos ok, ami miatt még egy-két hónapig feltétlenül roncsolnod kell a saját testedet, miközben már most is látod a jeleit annak, hogy kezd összeomlani a szervezeted.
2021. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Ez változó. Ha a belső nemi szervek még fejlődésben vannak, akár meddőséget is okozhat.

A másik meg az, hogy ezt veheted vészjelzésnek. Ugyanis a szervezet csak úgy tudja fenntartani a létfontosságú funkciókat (szívműködés, légzés, veseműködés), hogy leállítja a nem létfontosságúakat. Ha ez sem elég, akkor komoly szívproblémád lehet tőle, amibe bele is halhatsz.

Annyira nem lehet fontos, hogy az életedet kockáztasd, vagy "csak" azt, hogy soha ne lehessen gyereked.

2021. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Ne aggódj, nekem közel egy évig nem jött meg, és utána simán visszaállt. Az emberi szervezet több mindent kibír, mint gondolnád
2021. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!