Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szokjam meg újra az...

Hogy szokjam meg újra az embereket?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve lesz, hogy nem voltam sehol szinte és semmit nem dolgoztam mert annyira levoltam égve mentálisan főleg de fizikálisan is. Szociális fóbiám is romlott nagyon pedig egy időben még tűrhető volt. Nagyon aggódok azon, hogy valamit elrontok vagy nem fogok megfelelni a munkahelyen vagy ismét kiközösítettnek érzem magam. Pedig már kezdem újra összeszedni magam és találtam szerencsére olyan munkát amit úgy érzem eltudnék vállalni és nem köthető emberekhez mint az eladói munka. Csak depressziós is lettem ez idő alatt, teljesen eltunyultam és félek nehezen fognak menni az első munkanapok mint az állóképességem se a legjobb, néha előjön ez a szédülés érzet amikor ilyen sárga szikrázó foltok lepik el a látóreremet és ekkor néha alig hallok és kapok levegőt de találtam erre megoldást mint a néhai leguggolás álcázás mint cipőbekötés vagy vízivás. De aggódok, hogy nem leszek túl gyors és nem tudom az elvártat teljesíteni mint egyn helyen korábban pedig az jó volt csak elszúrtam hogy sokat görnyedtem az asztalra és láthatóan nem voltam ügyes. Hogy javítsak ezen? Holnap lenne egy idő után az interjúm ahova úgy érzem szeretnék menni is akár milyen nehézségekkel kell küzdenem majd. 24l

2021. aug. 12. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én erre csak azt tudom mondani higy tudatossággal tudsz javítani ezen. Nincs rá szuper gyógyszer amit beszedsz és minden meg javul. Neked nagyon sokat kell tenned, akarod kell Nem csida higy rosszabbodott a helyzet ha 2 évig otthon voltál. Menj és csináld a dolgidat. Pár hét és vissza állsz.
2021. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Ehhez pszichológus kellene és nem egyedül kísérletezni.
2021. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
2. Kísérletezni? Ha kimegy az emberek közé az nem kísérletezés. Egy szociális fóbiásnak az a legrosszabb ha otthon kuksol. Nyilván most a vírus helyzet miatt nem volt sok választása, de most van. Ki kell menni, erőt kell venni magán. Ehhez kell akaraterő. Még ahhoz hogy javítson az álloképességén is ő kell. Diéta plusz mozgás.
2021. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok túlsúlyos mielőtt erre gondolnátok pont hogy vékony vagyok inkább átlagos vékonyka. :Dd

köszi a válaszokat.

2021. aug. 12. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapcsolódik a fóbiához de még az jutott az eszembe hogy azt mondtad hogy sokat görnyedtél az asztalra. A helyes testtartással megelőzheted a gerincproblémákat. Ha görbénnulsz és behuzod a nyakad akkor még geeincsérved is lehet.
2021. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Igen akkor az az is rájátszott, hogy sokáig nem csináltam semmit és amikor hosszasan egy helyben álltam éreztem hogy zsibbad mindenem és nehéz volt pedig a munka maga könnyű volt..persze ott az is lehetett, hogy előre megvolt nekik az hogy kit vesznek fel mert kis létszámú volt de az új munkahelyemen viszont teljesíteni szeretnék úgy hogy olyannak lássanak mint egy tisztességes dolgozót aki megcsinálja a teljesítményt, sőt túl tesz azon, sosem késik mindig időben van jelen..stb.
2021. aug. 12. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kezdj el sportolni, csak otthon, videókra, aminek következtében persze az elején őrületes izomlázad lesz, de hamar észre fogod venni a változást nemcsak a külsődön, hanem mentálisan is :) Nekem is szociális fóbiám van erős önbizalomhiánnyal megspékelve, és rajtam a mozgás segít(ett) mindig is, immáron több mint 4 éve, szóval jó szívvel tudom ajánlani.
2021. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KOrábban mikor nem voltam ennyire lerobbant mentálisan és fizikailag, elmentem néha a fitnesszparkba a közelben mert ott voltak ilyen húzós, tolós gépek és azokat szerettem mert kis idő után látszott némi eredmény csak abbahagytam mert bejött a depresszió is, féltem újra kimenni mások közé..pedig kéne mert félek hogy nagyon eltunyulok a végére és már az állás is nehéz lesz. Volt amikor nem rég levittem szemetet és éreztem hogy baj van, nehéz volt maga a szemét pedig nem volt nagy és a lépcső járás is. :(
2021. aug. 12. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!