Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági gondolataim...

Sheila kérdése:

Öngyilkossági gondolataim vannak már egy éve és csak egyre rosszabb minden nap! Van még valaki így?

Figyelt kérdés
?

2021. aug. 12. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Én így voltam vele. Hidd el, érdemes orvoshoz fordulni, rengeteget segíthetnek.
2021. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak a többiek pszichiáterhez fordultak.
2021. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Jelen...
2021. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.....
2022. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hgwell ***** válasza:
Kezdetben voltak oldalak ahol talaltal tarsat magadnak, voltak helyek, ahol nyilvanosan is kapcsolatba kerulhettel, hogy kesobb egyutt menjetek at. Voltak olyanok is akik sosem szerettek volna elhagyni eletuket vagy ha el is akartak, megtette helyettuk mas az oda iranyulo utat, amelyet kovetett. Mindenkinek van irva egy konyv de nem te irod hanem a tomeg.Ha jo helyre szuletsz es nem taskaval kozlekedsz ugy, hogy minden nap mindenki lasson akkor felulkerekedhetsz de ha bujkalsz akkor csak elveszel. Nehez megvalasztani es mervadoban kovetni egy ismeretlent. Nem sok ut van a szomorusagbol ami nem at...oda vezet, hiszen kovetjuk ebben a helyzetben az ismeretlent es csak a pozitiv ero-gondolat-modszer akadalyoz meg abban, hogy ismeros legyel ott, ahova menni akarsz.Sötétben az erdőben nincsenek gyerekek.
2022. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 írtam privát üzenetet!
2022. márc. 21. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!