Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan fejlesszem magam ,a...

Hogyan fejlesszem magam ,a személyiségem ? Igaz az hogy az otthoni edzés,korán kelés ,helyes táplálkozás ,olvasás,korai ébredés. Fejleszti a személyiséget erösségeket ?

Figyelt kérdés

Menyi idő után lehhet eredménye,Hónapok ,hetek ?

Az idő is közrejátszik hisz a barátok,a kiruccanásra így kevesebb idő jutt.Érdemes e kockáztatni.

Van ojan akki sikeresen járt !? És mit szoktak csinálni ennek érdekében ?



2021. aug. 29. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
A szociális kapcsolataid rovására semmiképp sem! Legfeljebb szűrd a szociális kapcsolataidat azokra, amik a hasznodra válnak, nem pedig öncélú kocsmázást jelentenek. A korán kelésnek önmagában nincs értelme, az nem pozitívum. A napi programodhoz kell igazítani a felkelést. A helyes, de nem önsanyargató táplálkozás és a téged érdeklő dolgok olvasása nyilván hasznos, de ne csak az "erősödés" lebegjen célként a szemed előtt, úgy élj, hogy jól érezd magad közben.
2021. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
olvasáson kívül a többi a személyiséget biztos nem fogja fejleszteni.
2021. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De, a kitartását, akaraterejét biztos, hogy fejleszti, de az az életnek csak egy kis szeletkéje.

Kijavítom a helyesírási hibáidat, igen, olvass sokat, mert az a helyesírást, szókincset is fejleszti, az pedig a rólad alkotott képet befolyásolja pozitívan. Hogy előtt vessző, vessző után szóköz, erős hosszú ő, mennyi 2 ny, lehet 1 h, jut 1 t, -e kérdőszócska előtt kötőjel, olyan ly, aki 1 k.

2021. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én most ezt kezdtem el. Napi rutint tartok, edzek, fogyás érdekében csinálom.

Úgy érzem a testemre mindenképp építő hatás, hisz fogyok, ez jó érzéssel tölt el.

Viszont annyira nem érzem jól magam hogy huha, inkább mélyponton vagyok, és most nincsenek szociális kapcsolataim annyira szóval az is lehuz

2021. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: fejleszthet, de ezek önmagukban nem elegendők! Meg kell találni az egyensúlyt!


4.

Akkor valamit nagyon nem jól csinálsz, valamint nagyon mélyen kerülsz, amivel pedig sokkal többet kellene foglalkozni. A kérdés, mi lehet az - de ezt neked kell tudnod.

2021. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5nek

Nyomás van rajtam párom miatt. Még külön élünk és nem tudunk találkozni, vagy nagyon ritkán mert rengeteget dolgozik és szabadidejében kimerült és bánt a helyzet.

A másik meg hogy problémám van így is a fogyassal, nagyon görcsösen szeretnék fogyni, és hiába teszek érte, rossz érzés minden nap érezni hogy kövér vagyok még mindig.

Illetve nagyon extrovertált vagyok és nincsenek barátaim. Nehéz igy kiegyensúlyozottnak lenni.


De lassan minden egyenesbe jön és jó lesz

2021. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne a szociális kapcsolataid rovására csináld, 4-es, a kettő nem zárja ki egymást. Pl társaságban lehet igazán sportolni.
2021. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ne így állj neki, kérdező! Ne teherként, elmondásként éld meg. Egyszerűen tedd a szokásaiddá a fent soroltakat. Nem nehéz! Tanulmányok sora bizonyítja, hogy mindössze 30 nap kell bármilyen szokás berögződéséhez.
2021. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező ne sértődj meg azon amit írok. (Főleg ha diszlexiás vagy vagy nem magyar az anyanyelved.) Első körben jó lenne a helyesírásod fejleszteni, mert ahogy meglátja valaki rögtön negatív képet kap rólad. Konkrétan semmit nem írtál helyesen. Ehhez hasznos az olvasás.


A többivel kapcsolatban meg kell találni az arany középutat. Olyan szokásokat vegyél fel, amelyektől jól érzed magad. Például hiába kelsz korán minden nap, ha te éjjel vagy produktívabb akkor inkább ne szenvedj hajnali ötös keléssel. Megpróbálhatsz egyesével is belevinni az életedbe új szokásokat és meglátod, hogy mi az amit tudsz tartani és mit nem. Tehát ha eddig nem sportoltál ne a maratonnal kezdd. Barátokkal kiruccanás: nem értem hol a gond. Tudsz akkor is egészségesen enni (ha nem, azzal a pár alkalommal nincs gond), olvasásnál már a napi fél óra is elég. Nem hiszem, hogy a nap 24 órájában a barátaiddal vagy.

2022. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!