Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzek így a munkahelyemen?

Miért érzek így a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kiközösítenek.mindig azt figyelem hogy rólam beszélnek e.Ugy érzem,hogy teljesen mas vagyok mint ők. Meg nagyon zavar,hogy ők tök jol elvannak. Lehet csak beképzelem. Meg sokszor zavarba is vagyok. Meg van,hogy semmit nem szólunk egymáshoz és már én érzem szarul magam. Érdekes ez a másikakat nem zavarja úgy vettem észre. Valami baj velem lehet. Van akivel nem is lehet beszélgetni mert ha nem kérdezek valamit tőle akkor csak hallgat. Egész nap szotlanul lennénk. Őt ez nem zavarja de engem igen. Meg hamar felidegesítem magam kis dolgokon. Túlgondolok mindent.Valami nagyon nincs rendben a gondolkodásommal. Nem vagyok önmagam,természetes. Már előre aggodok,hogy hogyan fogom erezni a melohelyen. Mi lehet ez ?
2021. aug. 31. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Mindenki más, ezért nem jön ki mindenki mindenkivel jól. Nálad is ez lehet. Teljesen különbözöl tőlük, de ez nem hiba, nem baj! Ha velük nem érzed jól magad, mert nem fogadnak el, ahogy vagy, akkor ne kergesd ezt a kapcsolatot, mert csak az önbizalmad viszi lejjebb. Akkor beszéljetek, ha muszáj, egyébként meg végezd a munkád csendben, gondolkozz valamin, halgass valamit. Tudom, hogy nehéz ilyenkor nem megszólalni, és nem próbálni oldani a feszültséget, de próbáld legyőzni, hogy rosszul érzed magad ezért. Ez csak egyszerűen nem működik, nem kell erőltetni, főleg ha csak te teszel érte, még csak válaszra sem méltatnak.

Nem a gondolkodásoddal van a baj, ilyen a személyiséged, ami ellen nem tudsz mit tenni. Keress olyan embereket, akik tesznek a jó kapcsolatért, és kijössz velük, látni fogod, hogy nem nehéz a beszélgetés, ha jó emberekkel vagy körbevéve. Olyat ami nem működik pedig nem kell erőltetni, csak mert munkatársak.


Kicsit magamnak is írom ezt, leírtad az életem egy részét. Szerencsére én hamar megtaláltam ezt az oldalt:

[link]

Amit először nem hittem el, hogy ér valamit, (nem nagyon hiszek az ilyenekben), de végül egy olyan leírást kaptam, ami engem ír le. Jobban utána néztem, elkezdtem olyan embereket, oldalakat követni, akik színtén azt az eredményt kapták. Ez segített elfogadni, hogy ki vagyok, és megérteni, hogy nem vagyok egyedül, ők is ugyan olyanok mint én, ugyan úgy gondolkodnak, ugyan olyan problémáik vannak.


Az utolsó előtti mondatodra még én is keresem a választ és a magyarázatokat, hogyan lehetne legyőzni. Egyre jobban úgy érzem, hogy pszichológus segítségével lenne a legegyszerűbb akár egy kicsit is túlleni rajta.

2021. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem mediátor jött ki és tényleg igaz rám.irtad hogy oldalakat követsz. Hol találom meg ?
2021. aug. 31. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Instagramon, Redditen, YouTube-on, Discordon biztosan vannak hasonló tartalmak, de máshol is előfordulhatnak, amiről nem tudok (Facebookon például érdemes lehet körülnézni). A legtöbb angol, de vannak más nyelven (köztük magyarul) is, csak kevesebb.

Ha beírod a keresőkbe, hogy INFP, akkor ki fog adni egy csomót, de akár a Google-ben is találsz egy csomó cikket, képet. Vannak minden személyiséget egybe vevő oldalak is, ezeket MBTI-ként találod, itt is érdekes, hogy amit a tiédhez ír, miben más másokétól.

2021. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden tök természetes amit írsz, nem látok benne semmi kórosat. Lehet hogy tényleg kiközösítenek, lehet hogy tényleg nem szólnak hozzád, stb. Nagy cucc, szerintem mindenkivel előfordult.
2021. aug. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!