Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elöfordulhat hogy csak a...

Elöfordulhat hogy csak a 4.-5. napom jön ki mellékhatás az escitiltől?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 4. nap szedem az escetilt reggel felet (igen muszáj már nem volt más megoldás mielött jönni azzal valaki hogy ne szedjem)

De eddig még semmilyen nagyon rossz mellékhatást nem tapasztaltam,még csak most lesz rosszabb? Van valakinek ezzel tapasztalata? A másik hogy alvás problémáim vannak töle, akinek volt hasonló idővel ez elmúlik?



2021. szept. 2. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy előjön ha eddig nem jött elő mellékhatás. Az alvászavarodat jelezd a dokidnak.
2021. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is ez volt, az első héten nagyjából semmi, aztán utána jött a "pokol" majdnem egy hónapig. Hozzáteszem ettől függetlenül érdemes tűrni, mert hatásos gyógyszer és el fognak múlni a mellékhatások. Én már felvittem a maximális 20mg-os adara, alvásproblémáim 15mg-tól felfele voltak majdnem egy hónapig, de mára ez is elmúlt teljesen. Ez azért egy komoly gyógyszer, hozzá kel, hogy szokjon a szervezeted, szóval aggodalomra semmi ok, kitartást!
2021. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem három nap volt amíg lecsengtek a mellékhatások.
2021. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 5. napnál lettek észrevehetők a mellékhatások, meg inkább a teljes adagnál, utána pár hétig nagyon furán éreztem magamat, aztán 3+ hét után minden normalizálódott és egyre jobban lettem.

Nem elijeszteni akarlak, de túl kell lenni a szar részén is, ha majd lenne, de utána jó lesz, csak csinálj mellette terápiát is!

2021. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kettes vagyok. Így van ahogy az utolsó írja, a legfontosabb, hogy ne félj a gyógyszertől, lesznek bőven furcsa mellékhatások, de el fognak múlni és utána jobb lesz.
2021. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. nap jött elő a mellékhatás, a 4. nap volt a legdurvább.
2021. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam is minta hatosnál, de nagyon gyorsan lecsengett. Lehet azért mert nagyon ritkán szedek gyógyszert semmihez se vagyok úgymond hozzászokva.
2021. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!