Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma kezdtem el szedni a escitil...

Ma kezdtem el szedni a escitil gyógyszert?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el szedni és ma este vettem a másik felét a gyógyszernek, viszont arra lettem figyelmes, hogy valamiért rángatózik kicsit a lábam(?) a combomtól. Mit csináljak lehet a gyógyszertől?? Egyébként már reggel is minden bajom volt a gyógyszertől mivel felerősíti, így jött megint a pánik és társai..

2021. szept. 5. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Na ezzel a gyógyszerrel is is beszoptam,kedély javítónak van beállítva,de nekem szarabb kedvem lett tőle mint előtte volt,merevedésem sem volt tőle,ezután kértem xanaxot és utána lettem jobban..napi 1 mg-ot szedek,vagy ha az nincs akkor frontin mert szarul alszok.


Szóval szerintem kérj másikat az egy fos.

2021. szept. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogy fos. Nyilvan nem mindenkinek jo de a legkevesebb mellrkhatasokkal jaro fajta.


A rangatozas elmulik 2-3 het utan. A szexualis vagy 8-10het utan (nekemwgalabb is).


Anno nekem sokat segitett. Nagyon motivalt voltam, majd kicsattantam.

Az elso ket hetet kell tulelni mert addig jellemzo hogy szarabbul vagy tole mint elotte.

2021. szept. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Scipat szedek két éve és azóta nincs pánikrohamom.
2021. szept. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az 1-esnem nem jött be, még nem fos. Sok millió embernek bevált. Nyilván van, akinek nem. Mint minden más gyógyszer. A mellékhatások átmenetiek szoktak lenni, de a hatás csak egy hónap múlva jön. Ezt figyelembe kell venni a váltás előtt.
2021. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
meg amugy ne keverjuk mar a szezont a fazonnal, a xanax es a frontin nyugtatok, nem lehet antidepresszans helyett szedni.
2021. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális teljesen, megéri kivárni. Első pár hétben lehetnek ilyen összevissza, fura, ijesztő tünetek, de elmúlnak egy hónap alatt. Szexuális vágyam pedig nagyobb mint előtte.
2021. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Segített a gyógyszer?
nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!