Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy küzdjem le az állandó...

Hogy küzdjem le az állandó szorongást?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor szorongok, ilyenkor azon jár az eszem, hogy biztos valami halálos betegségem van. Akárhol fáj, szúr, rögtön arra gondolok hogy tuti rákos vagyok. Nappal még elvagyok, de az esték borzasztóak. Bepánikolok és rettegek, hogy ha meghalok mi lesz a gyerekeimmel. A férjemnek hiába beszélek erről a problémáról, csak megsimogat és annyit mond hogy nyugodjak meg semmi bajom. De ez engem nem nyugtat meg. Szüleimnek is hiába mondom, mivel ők még sosem éltek át ilyet, csak legyintenek. Ha elmegyek laborba, ahol látom hogy jók az eredményeim, megnyugszok egy pár napra, de aztán kezdődik minden elölről. Nagyon nagyon rossz. Mit tehetnék hogy jobban legyek?

2021. szept. 5. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 évig bírtam ezt. Tegnap előtt döntöttem úgy, hogy elmegyek egy magan pszichiáterhez, és kérek gyógyszert. Kaptam antidepresszánst, aztán várom majd hogy hogyan hat. Ne szenved sokáig, nem muszáj a gyógyszer, de ha már tényleg annyira szenved az ember, hogy egy helyben megülni nem bír, akkor csak jobb lenne ha élménnyé segítséget kérni.
2021. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz arról mondani valamit, hogy mióta vannak ezek a kételyek benned és hogy akkor mi váltotta ki?
2021. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
CBT terápia! A gyógyszer csak szedál, elnyomjay de nem szüntrti meg
2021. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!