Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék segítséget kérni...

Szeretnék segítséget kérni azoktól akik tapasztaltak vagy tényleg jártassak nagyon a témában?

Figyelt kérdés

Egy ideje járok pszchiólogushoz hetente egyszer(kb.2éve).

Több problémám volt,valami megoldódott.

Sokszor szorongok,irreális félelmeim,aggódalmaim vannak az esetek többségében a gyerekeimre irányulva.

Odáig eljutottunk hogy valószinüleg a gyerekkori traumáim vezetnek ide.

Nagyon szeretnék változtatni és nem mindig(mondjuk a nap 45%-ban szorongani).

Már sokadjára felhozza a terapeutám,hogy gyógyszerrel ezt ‘jobban,hatékonyabban’ lehetne kezelni.

SOHA,nem szeretnék szedni antidepresszánst,kedélyjavítót,annyi negatív példa van előttem hogy nem akarok szedni.(anyám gyakorlatilag egy roncs lett,a tesóm túladagolta nem rég temettük)

Ezeken felül kismama vagyok,semmi képp nem szednék ilyet.

Esetleg van valami irodalom,bármi ami segithet rajtam?

Nem tudom mindent jól leirtam e,de nagyjából ennyi.


2021. szept. 8. 13:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért érdemes látni a különbséget az antidepresszánsok és a halált okozó illegális szerek közt. Önmagàban még a nyugtatót is nehéz túladagolni, persze akkor van gond ha illegális szerekkel vagy alkohollal keveri az ember. De ha gyógyszert kérsz maximum átmenetileg adnak nyugtatót egyébként is, nincs az a pszichiater aki nyugató szedésére bíztatna, hosszú távon antidepresszanst kéne szedned, az pedig azert nagyon távol van attól, hogy halált okozzon.
2021. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!