Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen ételt ehetek 1 hét...

Milyen ételt ehetek 1 hét betegség után?

Figyelt kérdés
1 hétig semmilyen szilárd tápanyag nem ment le, nemvoltam képes megenni. Ma reggel az ágyból allig voltam képes kikelni, és muszály lenne ennem mert orvoshoz megyek. Kordinációs és mentális zavarok is vannak mármint nemvagyok képes kb péntek óta megérteni amit megkell
2021. szept. 12. 12:45
 1/4 Senior Séf ***** válasza:
Nem mindegy, milyen betegség miatt nem ettél egy hétig.
2021. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Depresszió és ADHD, de a depresszió miatt nem voltam képes lenyelni egy falatot se
2021. szept. 12. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Húslevessel kezdenék, amiben sok zöldség van.

Rostokban, tápanyagokban gazdag, gyorsan felszívódik, könnyen emészthető.

2021. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Főtt krumpli, köménymaggal főzve/étvágyat csinál/,kevés só és mellé kamilla tea/nyugtatja az ideget+jó a gyomornak/kevés mézzel vagy cukorral.ha ez lement, akkor főtt tojás,H a proteint kezd el pótolni. A cukrodat meg ha más nm megy le akkor rostos gyümölcslé.jobbulast
2021. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!