Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális problémák?

Mentális problémák?

Figyelt kérdés
18 éves fiatal, fiú vagyok. Naív. Belerángattak olyan dologba, amibe nem kellett volna. 6x drogoztam (fű és szintetikus cucc, herbál), komoly pszichózis, depresszió, PTSD, pánikbetegség, derealizáció, deperszonalizáció, és mindenféle mentális betegséget előhozott belőlem a cucc! Mit tegyek?
2021. szept. 13. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichiáterhez.
2021. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megvolt
2021. szept. 13. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán leírhatnád, hogy ő mit mondott... Illetve, hogy jársz-e pszichológushoz.
2021. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kaptam xanaxot, szedem is, pszichologushoz is jarok, es ennyi.
2021. szept. 13. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy egészséges életmódot kéne kialakítanod, a traumaidat a pszichológussal és/ vagy jó baráttal kibeszélni.a legjobb ha leírod. Mozgást hozd be az életedbe talán ott jobb emberekkel fogsz megismerkedni.még nagyon fiatal vagy,a Xanax az nagyon nm okés.foleg hosszabb távon. Mindenképpen keress egy jó pszichológust és nagy ívben kerüld el azokat a fa-szokat,hidd el jobb egyedül lenni egy könyvvel mint fake emberekkel. Fejleszd magad, rengeteg könyv,utube anyag van.
2021. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!