Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió az éjjeli müszaktól?

Depresszió az éjjeli müszaktól?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a helyzet hogy 3 müszakban dolgozom tehat 1 hét éjjeles müszakom is van, amitol nagyon kivagyok. Nem az ébrenmaradással van a probléma az nem gond, de minden nap mintha depis lennék, nemvagyok kepes elhagyni a szobámat, egesz napokat ágyban töltök, ( nem nem fáradtság, mert már hétfön us ez van, meg az elsö éjjeles elött. Az utcára sem vagyok kepes kimenni, csak néha kilesek a kapun, mintha nem is lennék része a világnak ebben az egy hétben. Tapasztalt valaki ilyet? Mi lehet az oka, illetve mi a megoldás? 22/F

Koszonom



2021. szept. 20. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
én már a 3 műszak gondolatától is depressziós leszek. A modern rabszolgatartán legmagasabb szintje.
2021. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
A 3 műszak huzamosabb ideig kicsinálja az embert. Felborul az ember bioritmusa. Én is dolgoztam abba, pokol volt lóf@sz fizetésért. Ahogy az első írja modern rabszolgatartás. Az hogy egyik héten éjszaka vagy fönt másikon hajnalba kelsz össze vissza embert próbáló, folyamatosan fáradt vagy mindegy hogy korán keltél e vagy délben mert épp délutánba mész.
2021. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nekem csak az éjjeles müszakkal van problémám
2021. szept. 20. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Pedig ez simán lehet fáradtságtól, kérd át magad két műszakba. Ha nem akkor nem tudom.
2021. szept. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De hétfön meg mielott az elsö éjjelesre mennék , 2 és fél nap pihenö után, mitöl lennék fáradt?
2021. szept. 20. 19:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy fáradt, akkor nem tudom. "Az utcára sem vagyok képes kimenni, csak néha kilesek a kapun, mintha nem is lennék része a világnak ebben az egy hétben." Biztos a munkának van köze hozzá egyáltalán? Vagy akkor miért csak az éjszakástól vagy depressziós? Nem értem a logikát így. Mit nem szeretsz az éjszakás műszakban?
2021. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez csak abban az egy hétben ban amikor éjjeli müszakom van. Nemtudom, erre probalok rajönni hogy mi a baj
2021. szept. 20. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt. Első éjszakás hét közepén otthagytam a melót. Nem mindenki bírja. Mi ilyenek vagyunk. Teljesen normális. Nem veled van a baj
2021. szept. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Hát nem tudom mi lehet a probléma kérdező.

Én több, mint 3 éve dolgozok 3 műszakban és teljesen elvagyok, megszoktam. Persze, az éjszaka alvásra való, de nappal ki tudom aludni magam. Alszok olyan 1 vagy 2 óráig és utána még rengeteg időm van.

Ezen a héten délutános vagyok. Fél 9-kor már edzettem aztán 5km-t futottam. 10 órára értem haza és bőven volt időm mindenre. Meg is szólt az egyik munkatársam bent, hogy: "neked van időd, ráérsz."

Pedig mindenkinek ugyanúgy 24 óra egy nap.

Na mindegy, kicsit elkanyarodtam.

Lehet neked nem való az éjszakázás.. van ilyen. Próbáld meg csak két műszakba, hátha megengedik.

2021. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!