Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől érzem magam így? Nem...

Mitől érzem magam így? Nem hiszem hogy depresszió, de lehet mégis?

Figyelt kérdés

Nem jellemzőek rám azok a tünetek, hogy nem fürdök, retekben élek, az asztalom rendetlen de azt leszámítva tiszta a szobám, mindennap főzök, minden másnap takarítok. Vannak barátaim, tartom velük a kapcsolatot, a gyerekem ellátom ahogy kell.

Nem szülés utáni depresszió, mert a gyerekem az egyetlen amiől boldogságot tudok érezni.

De egyszerűen annyira megváltoztam. Régen rengeteg energiám volt, mindenhez volt kedvem, mindig bolondoztam, viccelődtem.

Most meg olyan érdektelen vagyok, nem tudok semminek örülni. Nem vagyok szomorú, ideges, csak nem érdekel semmi. Mostanában sokat csalódtam, a gyerekem apjában és az enyémben, de az én apám sose volt jó apa, utálom és elkap az ideg ha rágondolok. A gyerekem apja sokat bántott és megundorodtam tőle de ő volt az első szerelmem.

Akikre számíthatok egyedül anyám és 3 gyerekkori barátnőm. Úgy érzem magamra vagyok hagyatva, és a gyerekemet egymagam kell megvédjem mindentől. Ez fog valaha változni, vagy ilyen a felnőtt élet, mindenki meg van keseredve és örüljek hogy nincs nagy baj? Igazából örülök, értékelem hogy van hol laknom és anyukám meg a fiam egészséges, de hiányzik aki régen voltam. Teljesen eltűnt belőlem a lelkesedés, hogy hozzam vissza?



2021. szept. 19. 06:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja azt hozzá tenném a gyerek végig alussza az éjszakát, semmi gondom nincs vele, nem vagyok kialvatlan vagy kimerült. Nem ettől van.
2021. szept. 19. 06:30
 2/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok,lány, fél éves a gyerekem ha ez számít valamit...
2021. szept. 19. 06:31
 3/9 A kérdező kommentje:
És van társasági életem a barátnőim rengeteget jőnnek át nem vagyok begyepesedve. Hála Istennek
2021. szept. 19. 06:32
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem keress fel egy pszihològust.Segìthet hogy visszatalálj a régi önmagadhoz.
2021. szept. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Sajnálom, hogy rosszul választottál párt... ebbe szinte mindenki beleesik egyszer, kétszer. Nem ez a katasztrófa, a katasztrófa az az, hogy gyereked is lett tőle.


Az a baj, hogy a szingli anyukák nagyon nehezen találnak párt..gondolom te is sejted miért. Te sem szívesen locsolgatnád más valaki palántáját...

2021. szept. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

És 20 évesen nagyon korai volt ez a gyerek téma, nem is lett jó vége, látod.. tényleg sajnálom, mert krrva nehéz lesz. Nem irigyellek.


De valamiből erőt kell merítened, megkell keményedned, mert az életed mostantól nem rólad szól, hanem a gyerekedről, arról, hogy mindent megadj neki és megvédd őt.

2021. szept. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Túl fiatalon estél túl sok dolgon: párkapcsolat, gyerek, párkapcsolat tönkremegy, szingli anyuka és csak 20 vagy. Túl sok volt és lehet túl gyorsan.
2021. szept. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmi kétségem nincs afelől hogy találok e párt (nem is írtam sehol hogy nincs)... ne ez legyen a lényeg
2021. szept. 19. 14:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Kibékültem a férjemmel tárgytalan 😂
2022. ápr. 15. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!