Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek jó ötlet ez...

Szerintetek jó ötlet ez szociális fóbia esetén?

Figyelt kérdés
Most a munkám szünetel 2-3 hónapig. Arra gondoltam, hogy elmennék addig bejárós melóra a szakmámba, de itt vidéken vicc összeget kapnék érte, mert csak rossz munkák vannak, viszont tudnám gyakorolni a szociális készségeimet. Egész életemben ki voltam közösítve mindenhol. Lehet nem kellene ezt erőltetni. Elég csúnya bántásaim voltak. Szerintetek mi legyen? Megérné küzdeni? Pszichológus segítene közben.

2021. szept. 22. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Ha tenyleg kuli munka, akkor ott olyan emberek is vannak. Nem biztos, hogy a legjobb otlet ilyen emberek koze menni szocfobiasan.
2021. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, max felmondasz 2 nap után. Ha nem kenyérre kell a pénz, és csak emberek közé akarsz menni, akkor én inkább a piacra, vagy kávéházba járnék beszélgetni.
2021. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-esnek valahol igaza van.

Viszont fogd fel úgy,hogy lehetőséged van arra,hogy úgy kerülj be egy közösségbe,hogy nem ismernek...és egy egészen más arcodat mutathatnád meg.Mondjuk ha teljesen önmagad próbálnád adni,nem törődve a szorongással.És nem törődve azzal ki mit gondol...felszabadultan,gondtalanul...és kapaszkodhatsz abba,hogy az nem egy életre szóló munka,csak ideig-óráig tart...ez pedig egy megkönnyebbült érzést okozhat...ha rosszul sül el sincs világvége,mert szépen hazamész,vagy tovább állsz.Különösebb következmény nélkül.

Ha lehetőségem volna rá biztos csinálnám...és biztos vagyok benne hogyha megmutatnád önmagad,akkor sem ítélne el egyetlen ember sem,de nagyon még figyelemmel se lenne rád...max. barátokat szerezhetnél...persze ha gonosz emberek közé kerülsz,akkor teljesen mindegy mit mutatsz.Az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni.

2021. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!