Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is van, aki borderline-os...

Más is van, aki borderline-os és rettenetesen egyedül van?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit tehetnék, hogy ne maradjak egyedül. Ráerőltetni senkire nem akarom magam. Ha a régi barátaimat felhívom, akkor előbb-utóbb elegük lenne belőlem, nem merem terhelni őket azzal, hogy borderes vagyok és segítsen megnyugodni. A családom se tud partner lenni ebben, szakemberhez meg hiába járok, nincs 0-24-ben mellettem. Másnak működik az élete, felépített már dolgokat, ezért van kivel töltenie az idejét. Nekem nincs.
2021. szept. 22. 20:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szintén bpd.. tudod az az első hogy el kell fogadnod hogy minden ember pótolható. mivel nem tudunk hosszú kapcsolatokat fenntartani felesleges magunkat becsapni és érdemes arra törekedni hogy hozzád hasonló, akár bdp-s ember kapcsolatát keresd. ezt senki más nem érti meg.. egyetlen ilyen barátom van, vele tudok kizárólag teljesen őszinte lenni mert a normálisak emberek elkezdenek pozitív bullshitekkel szórni.. amik mint halottnak a csók.. hisz nagyon jól tudom, hogy egy gyógyíthatatlan, sok esetben halálos kimenetelű betegséggel élek együtt nap mint nap és teljesen más síkon vannak a problémáink
2021. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!