Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sosben kéne tanács.. Eléggé...

Sosben kéne tanács.. Eléggé nemtudom mit kezdjek(?)

Figyelt kérdés
Sziasztok, fiatalabb lány vagyok es etkezi zavarom lehet. Nrm tudok enni, csak keveset es hányingerem van akkor is. Ma edzés után ettem egy szendvicset, azon kívül 2 almát egész nap. Pszichológushoz járok, szüleim tudják hogy ma alig ettem es májusban is ugyanez volt mikor mwgtudtam hogy meghalt nagyapám.. Es a suliban sem voltak barataim igy teljesen ki voltam es teljesen lefogytam..ja es depressziómvan es szorongásom van, volt pánikrohamom Kb 1 hete nem bírok rendesen enni es 1kg le is jott rólam (nem érem el a 40kg-ot de alacsony vagyok!!) kérlek segítsetek tippeitekkel es őszintén nem tudom mit tegyek.

2021. szept. 27. 21:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Örülök neki, hogy javulsz :)

Boldog Új Évet!

2021. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11 köszönöm ❤️nagyon boldog es örömteli évet kívánok! #2022
2021. dec. 30. 23:27
 13/16 anonim ***** válasza:
Mitől javult az állapotod, ha megkérdezhetem?
2021. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Elkezdtem először tápszert enni/inni. Aztán könnyen emészthető dolgokat. A suliban nem ettem de a barátaim segitettek és mai napra már menzán ebédelek. Oszinten büszke vagyok magamra hohy sikerült, és ha baj van nyugodtan kerfezhettek.
2022. jan. 2. 19:30
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök, hogy a tápszer bejött és el tudtál indulni, csak így tovább!! :)
2022. jan. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#15 köszönöm! Hála ugyanoylan sőt jobb étku vagyok, es bárkinek kell segítség nagyon szívesen segítek elindulni. Nehez lesz es fájdalmas de a a vege aegszebb mikor látod mit értél el!!
2022. jan. 7. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!