Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok a gyermekkori...

Mit gondoltok a gyermekkori incestust (apa-lánya) hogyan lehet feldolgozni, túllépni ezt ha felnőtt korig nem sikerült?

Figyelt kérdés
9 voltam, most 37. Anyám nem tett semmit ellene. Később a pasija is nyomult rám de ő csak taperolt. Pszichológushoz járok sok éve, de nem használ. A családom inkább kitagadott nehogy kiderüljön a titok. Most meg albérletben megalázva egy kamasz gyerekkel munkanélküliként nem tudom mihez kezdjek az érzéseimmel. Van esetleg valakinek tapasztalata, tippje, tanácsa? Hálás köszönet előre!
2010. szept. 1. 11:25
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Egyébként eddig az ezotériával és meditációs gyakorlatokkal próbálkoztam. Kórházban próbálkoztak autogén tréninggel. De a nagy lelkesedés után jön a nagy kudarc. Jön egy szag, vagy kép vagy csak egy katt és minden ugyanoda vissza az elejére... Nem ér semmit nálam. :( De köszönöm a lehetőséget!
2010. szept. 1. 18:40
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez speciális pszichológus kell, nem sima. www.nane.hu itt ilyenek vannak.


[link] itt is segíthetnek még

2010. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

[link]

Ebben a magazinban van erről szó. Keresztény, női magazin, nem pletykalap. Nekem is megvan ez a száma, ha gondolod elküldöm.Illetve hívlak-várlak a református nőszövetségbe, ahol talán tudnánk segíteni a lelkedet rendberakni. Az ország melyik részén élsz? Írj privit, ha gondolod.

2010. szept. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, a megerőszakoltak-ost. Megnéztem, hát nem egyszerű. Talán írok egyszer nekik. Talán. De ott általában frissebb élményekről szólnak. Én meg jövök a 30éves nyomorommal, egy gyenge nő aki ennyi idő alatt sem tud túllépni valamin. Nem tudom.
2010. szept. 2. 08:25
 15/31 A kérdező kommentje:
A kereszténységet hagyjuk ki, ha kérhetem. Van tapasztalatom, nem óhajtok többet a közelébe sem kerülni ilyen embereknek. Bocsánat.
2010. szept. 2. 08:26
 16/31 A kérdező kommentje:
20:39! Köszönöm, jó helyre irányítottál. Mégis írtam. Kíváncsi vagyok...
2010. szept. 2. 11:09
 17/31 anonim ***** válasza:
Vannak régebbi megerőszakoltak is a megeroszakoltak.blog.hu-n, és sokan ott pszichológusok akik evvel a területtel foglalkoznak.
2010. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Valami elégtétel talán segítene lezárni a dolgot.
2010. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 14:24 vagyok. Olvasd el Louise L. Hay - Az erő benned van c. könyvet. Bárki elolvashatná, mindenkinek szól. Rengeteg okosság van benne és nagyon sok rossz gondolattól megszabadít. Én is elolvastam és bizony voltak napok, amikor fel sem bírtam emelni, vagy le kellett tennem, mert csak bőgtem. De jót tett, neked különösen jót tenne. Arról szól, hogyan szeresd önmagad.
2010. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már válaszoltak is és nagyon hálás vagyok mert azt hiszem elég jó helyre kerültem. Talán jobb lesz a holnap ettől :)
2010. szept. 2. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!