Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borzalmasan félek az emberektő...

Borzalmasan félek az emberektől, hogy gyógyuljak ki ebből?

Figyelt kérdés

2021. okt. 9. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Pszichológus
2021. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Szocfóbia lesz vszínűleg. Klinika szakpszichológust keress fel. De konkrétan mi az, hogy félsz?
2021. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy?
2021. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Antidepi rövid távon, pszichoterápia hosszú távon. Kb ilyesmi.

Nehéz hosszú út, de jó lesz! ;)

2021. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresd rendes emberek társaságát. Meg fog változni a "véleményed".
2021. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, nekem nem tett jót a pszichológus, se nekem, se a pénztárcámnak. Akkor hagytam ott az egészet, mikor már azt mondták, hogy ez autizmus, pontosabban nem én hagytam ott, hanem elküldtek. Nekem amúgy az iskolából jött, nem voltam jó közösségben, a szüleim se álltak maximálisan mellettem. Elég nehéz időszakokat éltem meg, egészen még 22-23 éves koromig is. Valóban a környezetváltás a kulcs, minden tekintetben. A vitaminok fogyasztása, sport is rengeteget segít, ahogy a normál alvás is, egy jó ágynemű, egy jól átszellőzetett szoba is csodákra képes. 24/F
2021. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem akarsz pszichológushoz menni, és szociális fóbiád lenne, akkor azt tudom neked tanácsolni, hogy csak kedves emberekkel állj szóba, bőven elég lesz. Tudom, hogy nem a legjobb tanács, de a félelmed valószínűleg úgysem fog mást engedni. Én tapasztalatból beszélek. Aki bunkó velem, azt meghallgatom, aztán vállat vonok, és továbbmegyek. Meg kell tanulni nem tudomást venni róla. Ha rosszul esik, amit mond, nyugtasd magad, hogy ez nem ellened szól, ő ilyen, és inkább azon járjon az eszed, hogy a bunkósága mögött valójában mit szeretne, hogy megnyugodjon. Döntsd el, hogy te segíteni akarsz ebben neki, vagy sem. Ha viszont valaki kedves, az nem fog bántani, megértéssel fordul feléd, nem kell tőle félned. Nyugodtan beszélgethetsz vele. Meglátod, hogy idővel ennek mind meg lesz a pozitív eredménye.
2021. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6. Vagyok. Csak tudnám mi az, amiért le kellett a válaszomat pontozni. Gratulálok, csak sunyin, így tovább.
2021. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!