Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Nincsenek igazán barátaim. Őszintén ha jobban végigfutok az emlékeimen nem is nagyon voltak. Szégyellem magam, hogy semmit nem tudtam fejlődni eddig az életemben. Egyedül vagyok és azt gondolom meg is érdemlem. Jobb nekem, meg másoknak is így. Én nem érdemlem meg a törődést, mert nem is vagyok képes azt viszonozni. Ennek ellenére vágyom a társaságra.

Minden napom ugyanolyan. Nem várok semmit, nincsenek céljaim, nem tudom hova tartok. Teljesen mindegy hogy hétfő vagy szombat van, mert számomra egyik nap sem tér el a másiktól. Annyira egyedül érzem magam, de nem akarok senkit leterhelni. Mivel zökkenthetném ki magam ebből? Mit tegyek? Mit tehetnék?



2021. okt. 13. 20:24
 1/2 Reaper777 ***** válasza:
Ezt felkellet ismerni ez már jó, keres olyan dolgokat eseményeket amik érdekelnek sport vagy bármi. és ha találtál valami hobbit néz körül vannak e csoportok Facebook-on találkozok ott tudsz ismerkedni barátokat szerezni .
2021. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ebben a cipőben evezek apróbb külömbségekkel. Nekem van egy pár haverom még általános iskolából azokkal a mai napig néha összefutunk, csinálunk programokat. Heti 1x nagyon max 2. Ezeket nem tartalmas programoknak kell elképzelni hanem hogy üljünk be valahova és igyunk vagy játszunk játékokkal a havernál. Régebbről nagyon sok jó emlékem van velük de mostanra mindenki úgy megváltozott. Gyakorlatilag semmi értelmeset nem csinálunk évek óta. Emellett viszont van egy igaz barátom akivel már gyerek korom óta ápolom ezt és ennek is vagyok a leghálásabb. De ezt leszámítva teljesen értelmetlennek, magányosnal, céltalannak látom az életem. 20 èves vagyok és eleve az én generációm egy magárahagyatott generáció ahol annyi a lehetőség az újra hogy úgy érzem egy sem. Közösségi oldalak, globalizát világ de mégis egyedül érzem magam. Mert egy belső dolog. Volt egy hosszabb kapcsolatom is , annak 2 éve lett vége és azóta azt érzem, hogy nincs olyan lány a környezetembe aki úgy igazán felkeltené az érdeklődésem. Most melóm sincs mert igazából nem motivál semmi. Egyedül egy autót akarok. Volt időszak mikor sok pénzem volt, volt amikor semmi és mind a kettő ugyan olyan volt. Mert ugyan azt a társas magányt éreztem belül amit most is csak igent mondtam a kövi programra is mert volt rá de az ugyan olyan semmirevaló volt. Kb ami motivál egyedül az az, hogy majd egyszer megkapom a motivációt hogy mit is akarok kezdeni az èletemmel mert per pill nincs ilyen.


A kérdéshez-

Nem veled van a baj csak sok időt töltesz egyedül, eseménytelenül. Én is sokat gondoltam ezt aztán rájöttem, hogy nem így van. Hidd el nekem ha barátaid vannak az sem olyan mint ahogy elképzeled. Dràmák, kibeszélések, sok belefektetett energia aztán vagy megtérül vagy nem. Mindenesetre nehéz de fogadd el, hogy most ez van és szépen lassan összegezd magadnak azt amit el szeretnél èrni vagy hogy eleve mi számodra az életednek az értelme és valósítsd meg ha kell barátok nélkül is.

2021. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!