Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 25 évesen egyedül vagyok a...

25 évesen egyedül vagyok a kapuzárási pánikkal?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy kifutok az időből, a sok semmittevés helyett valami produktívat kellene csinálnom, de ez az érzés olyan erős, hogy általában halogatok és csak ritkán fogok neki valaminek.
2021. okt. 17. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Dolgozol vagy otthon ülsz? Mi az, amit hiányolsz az èletedből? Párkapcsolat, gyerek esetleg buli??
2021. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kapunyitási,de értem mire gondolsz. Nm vagy vele egyedül,ez egy természetes folyamat.van aki még 40evesen se találta meg magát.fontos,H ne versenynek fogd fel az életet,mert emiatt van a legtöbb stressz az emberekben.sohasem elégedettek.az már jó ,H észrevetted,H elakadtal.szepen előveszel egy üres papírt és leírod mit szeretnél elérni,és mondjuk kezdésnek egy egyéves tervet összerakni,agyalj rajta,keress rá neten,pl továbbképzés,vagy bármi amit el szeretnél érni.aztan kis bébi lépésekre bontsd ki,pl egy új nyelvet megtanulni alapfokon fél év ha naponta legalább egy órát aktívan tanulod.es mindig gondolj a végső célokra,és nm baj ha nm mindennap vagy tökéletesen megelégedve magaddal,a lényeg,H felnőttkorban már te vagy saját magad tanàra, szülője magyarán te osztod be a napjaidat és majd ha kisebb célokat elersz akkor még lehet jutalmazni magad pl egy könyvvel,utazással.a lényeg,H találd meg mi motivál az életben.
2021. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, jutottál valamire?
2021. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!