Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetne elfelejteni...

Hogy lehetne elfelejteni bizonyos gondolatokat?

Figyelt kérdés

Nem bírom tovább hogy minden nap halálfélelmem van 0-24

Már fél éve , és egyre rosszabb , 3 hónapja még elviselhető volt , mit lehetne tenni , egyre jobban belemerülök.


2021. okt. 17. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szakembert! A hétköznapokban pedig tereld el a gondolataidat a hobbiddal,vagy ha nincs akkor keress hobbit. Tölts időt a családdal,barátokkal.
2021. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez igy jó lenne , de szakembert nem találtam , pedig kerestem és volt egy pár nagy csalódás , a barátaim meg külföldre mentek dolgozni , aki maradt nem ér rá velem találkozni mert sokat dolgozik:( pedig 1-2 találkozás már pozitívan hatott rám , de elmaradt és teljesen visszacsúsztam
2021. okt. 17. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem,hogy megviselt a barátaid távozása,de ne hagyd el magad! Egy jó szakember nagyon fontos lenne neked, hidd el. Nem vagyok az orvoshoz mászkálás híve, de egy mentális betegség csúnya állapotba juttathat egy embert!
2021. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem én csak minden ilxen szakemberben az empátia teljes hiányát látom , van aki csak a pénzre megy , volt aki azt mondta menjek sportolni , de nem értette meg hogy menjek sportolni ha a sarki boltig nehez megyek le vagy sehogy
2021. okt. 17. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Megértem az álláspontodat, én is találkoztam már pénzlehúzós orvossal,nem is egyel.

De sajnos azokon felül amit írtam nem tudok segíteni neked,mert nem vagyok hozzáértő és hasonló helyzetben sem voltam még:( remélem megoldódik a problémád

2021. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. okt. 17. 22:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!