Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rendszeres marihuána használat...

Rendszeres marihuána használat okozhat motiválatlanságot?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve kezdtem el marihuánát használni,először csak hetente,majd végül napi rendszerességgel,akár napi többször is.Miután már napi rendszerességgel használtam,azt vettem észre,hogy teljesen motiválatlanná váltam és szorongok.Nem merek elmenni boltba egyedül,munkahelyemet felmondtam,1 évig csak szüleim nyakán éltem,nem dolgoztam,már semmi nem okoz örömet,dolgozni alig merek bemenni,jelenlegi munkahelyemen is látják,hgy valami nincs rendben velem,mert folyton savanyú képem van,nem beszélgetek senkivel.Illetve amit még észre vettem,hogy már nem adja meg azt a kis eufórikus érzést.

Lehetséges,hogy mindez azért van,mert felgyülemlett a szervezetemben és ha felhagynék vele visszaállna minden normálisra?

1 hónapnál nagyobb szünetet eddig még nem tartottam.


2021. okt. 20. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Hogyne , minden méreg ezt okozza , a test agy psziché egy emberben van ezért kihat rá . A kábszer és a patikai tabletták lassan rombolnak ölnek . Ezt tapasztalod .
2021. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez lenne a hirhedt ammotivációs szindróma?

Köszi a választ am

2021. okt. 20. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Persze, az összes ismerősömből (aki füvezik) kiölt minden ambíciót.
2021. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Grimfox ***** válasza:
61%
Motiválatlanságot, apátiát, néha még pánikbetegséget is okozhat. Amellett hogy csökkenti a libidót, lassítja a gondolkodást, reakcióidőt, és a beszédkészségnek sem tesz jót.
2021. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó,igen beszédkészséget észrevettem,hogy rosszabb,libidót mondjuk nekem pont növelte
2021. okt. 20. 14:44
 6/6 Grimfox ***** válasza:
A libidó növekedése lehet a gátlás, és stresszoldó hatás folyománya. Végül is mindenkire kicsit másképp hat.
2021. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!