Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van egy lány akit nem tudok...

Van egy lány akit nem tudok elfelejteni évek óta...ennek lehet közé a bpd-mhez?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam más lányokkal is, de őt azóta sem tudom elfelejteni.. nem tudom mit csináljak:(

2021. okt. 20. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2021. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is borderline-os vagyok. Már házas vagyok sok éve, de egy volt szerelmemet hasonlóan nem tudom elfelejteni.

Mintha az érzéseket, amiket mellette megéltem nagyon különlegesnek érezném.

Sokáig azt hittem, nem fog menni mást szeretni, akár máshogy. Idővel elfogadtam, hogy valamiért ő nagyon fontos volt számomra, és nem kell elengednem teljesen azt a valakit, aki mellette lehettem, csak tudni, hogy annak vége, és az vele működött.

Próbáld meg nem hozzá hasonlítani a többi lányt, és nyiss új érzések felé, attól függetlenül, hogy ő nagyon fontos neked.

2021. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a trükk, hogy nem is kell elfelejteni. Olyan legyen, mint pl a halott nagymama: szeretettel gondolunk rá, de elengedtük, és az élőkre koncentrálunk.
2021. okt. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Amúgy ugyanez van velem is, mint a második válaszolóval. Annyi különbséggel, hogy én sajnos meg is csaltam a férjemet azzal az emberrel, akit 15 éve nem tudok elfelejteni. A férjemet 4 éve ismerem, a másikat 15. Nem tudom elengedni egyszerűen, gyűlölöm magam az egészért.
2021. okt. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A nem tudod elengedni része nem bpdtol van. Nekem nincs se bpdm es megis van egy bizonyos lány akit elfelejteni nem tudok. Nem is akarok, de továbblépni tovabbleptem nagyon nagyon lassan. Ez ilyen
2021. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Régen olyan jóban voltunk olyan közel...de aztán megszakadt a barátság és én sosem mondtam el neki, hogy többet szerettem volna. :( Azt hittem, ő is
2021. okt. 21. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Az úgynevezett szerelemhez van köze inkább...
2021. okt. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!