Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosási hegek mikor tűnnek el?

Vagdosási hegek mikor tűnnek el?

Figyelt kérdés
Kb fél éve vágtam meg a karom több helyen, de még mindig látszódik a nyoma. El fog tűnni valamikor?
2021. okt. 21. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose, csak halványabb lesz esetleg.
2021. okt. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Én 2014-ben komolyan felvágtam az ereimet rendesen kórházba is voltam meg minden és most 2021 van, és még mindig látszik

ez soha nem fog elmúlni. A vicces ha esetleg a későbbiekben öngyilkossággal fejezném be az életemet akkor ott lenne a nyom és a hullaházban látnák hogy volt már korábbi kísérlem :D


belegondoltam már...


25/n Szilvi

2021. okt. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire mindig meg fog maradni. Contractubex géllel kenegetheted, attól elvileg gyorsabban halványulnak, ha időben elkezded használni, bár sokaknak nem segít az sem. Nálam csak a hegek széle halványodott kicsit, de még mindig nagyon látszanak az 1-2 éves hegek is. De ami már évek óta gyógyulgat és halvány, az is épp eléggé látszik. Szóval nem tűnnek el.

Sokan rátetováltatnak a hegeikre, úgy tényleg nem feltűnő.

2021. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Aki meg akar halni az nem falcol. Ez nem öngyilkossági kísérlet csak tipikus borderlineos hiszti.
2021. okt. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
#2 Gál Szilvi, te vagy az? :D
2021. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
4 ez hülyeség, rengeteg későbbi öngyilkos ejt magán rendszeresen vágásokat
2021. okt. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben nem tűnik el. Én egy baleset folytán vágtam fel a kézfejemet lassan 20 éve, tisztán látszik a mai napig a helye.
2021. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mivel vágod magadat. Ha tompa a kés, jobban nyoma marad, mintha élessel csinálnád. Ha túl mély, akkor is sokáig látszani fog. Ami a döntő: hol vágtad meg magad. Ahol vékony a bőr, nagyobb eséllyel marad heges. Ezt magamon tapasztaltam ki az évek alatt. :D Úgyhogy eszerint kalkulálj... Ja, és friss sebet igyekezz zsírosan tartani, azaz kenegesd reggel és este neogranormonnal, mert ha száraz a bőröd akkor sem gyógyul be valami szépen. Régi sebre, hegre max csiganyálat tudsz tenni, ami kicsit drága és nem tudom pontosan mennyire hatásos, mert azt pont nem próbáltam.
2021. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
1996-os vágások még megvannak a csuklómon meg az alkaromon.
2021. okt. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!