Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség megszűntetését...

Pánikbetegség megszűntetését hogyan érhetem el? Van itt olyan, aki már teljesen kigyógyult? (nagyon fontos, bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Jelenleg pszichiáterhez járok 2 hete.Arra gondoltam,hogy ezenkívül itthon heti rendszereséggel jógáznék és kibróbálnám az agykontrollt.Egyébként az agykontroll hogy is van pontosan,van itt olyan,aki járt vagy otthon csinálta?Szerintetek ez segíthet?Már nagyon unom,hogy más ennyi idős vidám és kiegyensúlyozott,én meg egy éve már minden nap szenvedekés élni is alig bírok plusz a suli,főleg,hogy kéttannyelvű gimibe járok és már itt az ideje,hogy kezdjek valamit...na mindegy

Előre is köszi a válaszokat.15/L


2010. szept. 2. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt kamasz koromban, felgyógyultam. Jóga, agykontroll segít, de ajánlom neked a **t és a biológia ismereteket! Ha ezt érted, megtanulhatod, hogy nem könnyű szívrohamot kapni, pl. és akkor rögtön elmúlik a szívdobogás érzésed. Nekem a férjem sokat segített... 22/L

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi:)

és megkérdezhetem,hogy mennyi ideig tartott és hány éves korodban kezdődött?egyébként képzeld,olvastam egy olyanról,hogy már felnőtt volt az illető,éjszaka rájött a pánikroham és annyira magas volt a pulzusa,hogy defibrillátorral kellett helyreállítani a szívritmusát(és nem volt szívbeteg).ezért is félk,főleg nekem sportnál is ez a helyzet,már egy éve meg sem mozdulok szinte,pedig annyira szeretnék pl. táncra járni.

légyszi még írjatok

2010. szept. 2. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 15 éves korom óta vagyok kedély és pánikbeteg. Szedtem rakat gyógyszert, gyomorfekélyt, nyelőcsőfekélyt kaptam. Próbáltam már mindent, semmi sem segített. Pár keleti és ős-magyar tanítással próbálom szintre hozni magamat (legeredményesebb a taya volt, de ha nem találsz ilyent a közelben akkor a jóga is megteszi). Most 18 éves vagyok, de nem érzem úgy, hogy ki tudnák belőle gyógyulni. Többször is öngyilkos akartam lenni, a gondolat folyton itt van a fejemben, de tudom hogy nem szabad. Remélem neked sikerül teljesen kigyógyulni belőle! sok sikert, és ne add fel!
2010. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pszichiáter írt fel gyógyszert?
2010. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok! :) Látszik, hogy beteg vagy még! Ne gondolj már ilyenekre! Azzal megbetegíted magad... A másik jótanácsom még: foglald le magad! Egész napra tartalmas programokkal, tanulj, mozogj! Én már csak tudom. 14-től 16-ig antidepresszánsokat, kedéllyavítókat és egyebeket szedtem!
2010. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi:)

még írjatok minnél többen légyszi

akart felírni,de nem akarom,mert így is egy nagyon erős gyógyszert szedek az arcomra,nagyon aknes volt most tele van mindkét oldala vörös foltokkkal,emiatt zárkózotabb és szociális fóbiás lettem és hallom mástól is ,hogy nem igazán használ,különben is fiatal vagyok ehhez és ezek mérgek

2010. szept. 2. 20:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Kognitív viselkedésterápia nagyon hatékony a pániknál.Keress fel pszichológust is, 2-3 hónap alatt segíteni fog. A gyógyszer átmenetileg kell csak, jobban tennéd, ha elfogadnád.

Én is pánikbeteg voltam, kigyógyultam 4 hónap alatt. Antidepresszánst nem szedtem, csak xanaxot, abból is nagyon keveset. Ez 2 éve volt, azóta egyszer sem kellett xanax. Persze a pszichoterápiát végigcsináltam.

2010. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Fogadok a roaccutant írta fel. Én szedtem 14-15 éves koromig.

Azt hagyd abba szerintem, ne szedd! Az arcod szép lesz tőle, de a májadat tönkre teszi, az szinte tömény A vitamin :(

2010. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi:)

sotretet szedek nem roacutant,de majdnem ugyanaz a hatóanyaga állítólag(6 hónapja szedem)

2010. szept. 3. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!