Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha már megijeszten...

Mit tegyek, ha már megijesztenek a gondolataim?

Figyelt kérdés
Sokat gondolok arra, hogy felvágom az ereimet, leugrok valahonnan vagy megölnek. 30 éves férfiként kicsit ijesztő, és zavaró már.. pedig jelenleg okom sincs rá. Utálom magam ezért, és nem bírom, hogy csak a mókuskerékből áll az életem.

2021. okt. 24. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem tetted meg, akkor kérj beutalót a területileg illetékes ambuláns pszichiátriai rendelőbe. Mielőtt még tényleg kárt tennél magadban.
2021. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Mért nem mentél már rég pszichiáterhez?
2021. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Én is minden nap azon gondolkozom hogy kiugrok a villamos elé vagy hogy leugrok valahonnan.
2021. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a pszichiátriai szakrendelőbe ugorj el, 3-as!
2021. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Pszichológust kerestem, heti egyszer járok hozzá. Utóbbi időben tűnt csak fel, hogy ennyire rossz a helyzet. Valahogy a munka mellett, ebben a befásult világban fel sem tűnt... egyébként régen is sokat jártam terápiára, de most több évig n volt rá alkalmam. Pszichiátriát csak azért kerülöm, mert csak begyógyszereznek. De tény, hogy már megijesztem magamat.
2021. okt. 24. 18:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És a pszichológusnak elmondod az öngyilkossági gondolataidat? Egyáltalán jó terapeuta? Ha rendszeresen jársz hozzá, akkor nem itt kéne, hogy tartsál.
2021. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hogy jó-e, négy alkalom volt eddig. Ráadásul nem egyszerű a történetem, sok mindent érintünk, még csak térképez. Kimondottan erről nem volt szó, de csak most erősödött fel ennyire. Vagy csak most tűnt fel.
2021. okt. 24. 19:53
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor legközelebb mondd el neki. A kiírt kérdésed a legkevésbé se arra utal, mintha ez egy friss, alig észrevehető jelenség lenne!
2021. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jogos észrevétel. Talán csak nem vettem komolyan. Úgy vagyok vele, hogy úgysem teszem meg. Ellenben mára olyan erősek lettek, hogy elbizonytalanodtam.
2021. okt. 24. 22:12
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszed meg, de az se kell, hogy érezzed és emiatt szenvedj. Erre való a pszichológus. Hogy segítsen megtalálni az életörömöt.
2021. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!