Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Befeküdhetek vagy csak beszélg...

Befeküdhetek vagy csak beszélgetni fogunk?

Figyelt kérdés

Elég régóta depresszióval küzdök ami miatt voltam kórházba is.. Mostanában úgy érzem gyógyszerek ide vagy oda nagyon rossz a lelkiállapotom újra kiújult az a jó erős depresszió bennem. Nem vagyok rá büszke de hánytatom magamat napi háromszor-négyszer is akár tudom,hogy nem szabadna de mégsem tudom megállni.


Illetve néha napján többet veszek be a felírt gyógyszerekből mint amennyit kéne.Úgy érzem erősen önbántalmazó vagyok aminek nem lesz jó vége.

Lehetséges,hogy jobb lenne,hogyha újra befeküdnék a kórházba. Viszont most orvost váltok ő beszélgetéssel fog segíteni vagy ilyen tünetek mellett egyből befog fektetni a kórházba újra?


Kérhetem,hogy fektessen be ha úgy érzem veszélyt jelentek önmagamra? Felnőttkorú vagyok.


2021. okt. 27. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bármit kérhetsz, és ő majd mérlegeli. Remélem jobban leszel. Néha a "beszélgetés" is segít. Nekem akkor segített terápia, amikor megértettem, hogy nekem magamnak törekednem kell az önmagam működésének megértésére, így derültek ki, hogy hol vonok le téves/szélsőségesen negatív következtetéseket, s ettől éreztem magam nyomorultnak. Hajrá.
2021. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És amikor megkérdezi tőled a pszichiáter, hogy miért hánytatod magad, arra mi a válasz?
2021. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!