Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kb. 15 darab 2 mg beszedése...

Kb. 15 darab 2 mg beszedése utána mire számíthatok? Orvosi utasításra szedek 2-szer 1-et, csak most hirtelen rámtört a szorongás és hirtelen felindulásból, kb. 15-öt vettem be. Hogyan hat hamarabb erősebben, kevesebb vagy több folyadékkal?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 16:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Soha nem volt még attól rohamom, hogy gyógyszerre ittam egy keveset, főleg hogy több óra eltelt a gyógyszer és a bor között...Ha olyan erős lenne a Rivotril, már rég kiütött vagy elaludtam volna.
2021. okt. 31. 18:45
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez totál kamu kérdés, bárkit kiütne ennyi Rivo. És különben se olyannak tűnik a kommunikációd, mint aki most regisztrált ide.

Ne igyál alkoholt!

2021. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy attól vannak rohamaid, hogy a gyógyszerre iszol, nem azt jelenti, hogy pont Akkor vannak a rohamok, mikor iszol rá. Egész egyszerűen összezavarod a szervezeted mégjobban ezekkel a szerekkel, ez nem játék.
2021. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Miért nem tűnik úgy, mint aki nem most regisztrált? Mert ismerem, hogy kell egy kérdést feltenni? :D Képzeld régebben aktív voltam az oldalon, csak azóta megszűnt az az email címem és újra kellett regisztrálnom, de ennek mi köze a témához?


És nem jellemző, hogy gyógyszerre iszom, de ettől még sosem volt rohamom, és jé még mindig jól vagyok. Gondolom hozzászoktam, mert sajnos egy ideje szednem kell.

2021. okt. 31. 19:42
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Élsz még?
2021. nov. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Ha ilyen dózis mellé alkoholt iszol, akkor számolj azzal is hogy többé nem ébredsz fel. Mindegyik külön, külön is lassítja a légzést, együttesen pedig olyan erősen légzésdeprimáló hatású a kombó, hogy simán légzésbénulást (ezzel halált) okozhat. Persze nem biztos hogy belehalsz, de itt már ezt is számításba kell venni...
2021. nov. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Arra felénred, ha a légzés bénul és tudatosan fullad meg, vagy álmába kábultan?
2021. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
17, Nem ébred fel. Észre sem veszi. Ilyenkor általában álomban fulladnak meg, bár nem is nagyon álmodnak, hiszen úgy le vannak szedálva.
2021. nov. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Értem,
2021. nov. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igen, élek még, kicsit fáradékony voltam délelőtt, de ennyi.
2021. nov. 1. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!