Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Budapesten milyen jó szakember...

Budapesten milyen jó szakember létezik aki kigyógyított már innen valakit akinek pánikbetegsége volt és javult az állapota (írhattok máshonnan is, de főleg budapesti lenne a legjobb (ki is fogom emelni a kérdésem többször is)?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, ki fogom emelni a kérdésem többször is, mert szeretnék a dolog végére járni.
2021. nov. 1. 10:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt az oldalt: [link]
2021. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sajnos ez az oldal nem garancia arra, hogy kigyógyulok ebből, mert pénzt kér sima beszélgetésért, ami alatt semmi sem történik és hab a dologban még az is ,hogy nem szakember sem orvos, tehát nem ajánlott, valószínű, hogy csak kuruzsló...
2021. dec. 20. 20:41
 3/20 anonim ***** válasza:

Csodát ne várj, ez a te melód, ő csak végig kísér. Valóban vannak jobbak és rosszabbak, de aki nekem bevált nem biztos hogy neked be fog. Ill fordítva is igaz. Az alapot mind tudja, elinditani a folyamatot elkezdi bármelyik. Neked meg jut az oroszlán része, hogy átkapcsold magad. Ill ha a körülmények sem a megfelelőek akkor csak fejlődni fogsz hogy mire a helyeden leszel már könnyebb legyen lezárni a pánikot.

Amíg én mástól vártam a húzzon ki ebből semmi sem történt.

Aztán idővel megértettem amit azok mondtak akikhez jártam és akkor kb magam raktam le a pánikot.

2021. dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De hogyan, hogy sikerült, min kell változtatnom, mi a kulcs, mi a megoldás, mi a titok nyitja?
2021. dec. 29. 01:16
 5/20 anonim ***** válasza:

Ez a te utad. Nekem az onfejlődés, az élethez társadalomhoz multamhoz való viszonyom megismerése, a tényleges helyes önbizalom elérése valós szituációk átélése, és sok ember helyzetének a megismerése amivel a saját helyzetemet tudtam átértékelni, és ezek hatottak rám úgy hogy gyógyult a szétzilált lelkem és elmém és a gyógyulás eredménye volt hogy megszűnt a pánik.


Ezért mondom h nincs csodadoki csodapirula hanem keresni kutatni kell az önismeret nehéz terepén és az eredménye egy bölcsebb pánikot a régi énnek meghagyó új én

2021. dec. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Sajnos ebből keveset értek, próbálok rájönni mire gondoslz, de nem megy.
2021. dec. 29. 01:38
 7/20 anonim ***** válasza:
Jársz november 1 óta bármi felé dokihoz? Vagy csak a kérdést írod ki többször?
2021. dec. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Most akarok elkezdeni járni, igen többször írom ki a kérdsét, hogy rájöjjek mi okozza ezt.
2021. dec. 29. 22:06
 9/20 anonim ***** válasza:
A pánik tipikusan az aminek a gyogymódja nem az agyalás hanem hogy szembemész a dolgokkal, a cselekvés. Bármit csinálsz jobb mint csendben várni hogy történik majd valami. Hajrá, jobbulast.
2021. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hogy menjek szembe, hogyha mindig előjön, ez ellen hogy lehet egyáltalán szembe menni? Nem tudom a munkám normálsian végezni, ert zuhanásérézsem van-hirtelen majd megáll a szívem és azt érzem, hogy majd elveszítem a kontrollt magam felett.
2021. dec. 30. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!