Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek, szorongók, ti...

Pánikbetegek, szorongók, ti hogy vettétek rá magatokat, hogy szakemberhez forduljatok?

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elviselhetetlenné vált már és nem bírtam egyedül tovább, pont ma jelentkeztem be újra, másodjára másfél év kihagyás után, sokáig jó volt de pár trauma miatt újra vissza kerültem bele, hidd el sokat segítene neked is, nem kell félni! Minden jót!
2021. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttem, hogy egyedül nem tudom megoldani, ezért segítség kell. Itt nincs mit mérlegelni. Vagy szenvedsz tovább egyedül, vagy szorongva elmész szakemberhez, aki segít rendbetenni a dolgokat, hogy újra normális életed legyen.
2021. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugy, hogy rajtam kivul sokan masok is elmentek, csak nekem tunt a vilag leglehetetlenebb es leggazabb dolganak, egy szakembernek ez termeszetes, mindennapi. Meg ha mar a hazbol nem tudsz kimenni, de muszaj dolgozni es eltartani magad... Na ott mar az sem lehet rosszabb, ha o bunko lesz, csak irjon fel valamit...
2021. máj. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sándor* ***** válasza:
100%
A szakemberek nekem sokat segítettek,de a legelején én sem akartam menni hozzájuk. De a családom, azt mondta,hogy ez így nem mehet tovább és nekem sem volt már jó, szorongással,halálfélelemmel élni a napjaimat, amik mindazonáltal munkaképtelenné is tettek. Ezzel együtt nekem a motivációm az volt,hogy megakartam gyógyulni. Én ezt a nézőpontot vettem fel magamra és semmi sem számít, bármennyire is legyen ciki vagy kellemetlen vagy félek elmenni szakemberhez... én akkor is elmegyek. Azt éreztem,hogy nekem a pánikbetegséggel teli élet, nem élet.Elsőre találtam egy jó szakembert, szerencsém volt. Te is fogsz találni, de jó ha tisztázod magadban először is azt, hogy miért félsz vagy miért nehéz rávenni magadat, hogy elmenj. A gyógyszerek és a pszichiáterek nekem sokat segítettek, de végül nekem az Anamé jóga hozta meg a megoldást.Már már teljesen tünetmentes vagyok, elmúlt a pánik,a szorongás.Jó lesz, menni fog az neked is. Sok sikert és mielőbbi gyógyulást kívánok.
2021. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sándor* ***** válasza:
Bocsánat,elírtam javítom: Mára már teljesen tünetmentes vagyok :)
2021. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondoltam, egyáltalán nem gáz szakemberhez fordulni. Ha pl. egy nőnek gondja van a ciklusával, elmegy a nőgyógyászhoz, hogy rendbe tegye, kezelje, nem? Van egy probléma, ami megoldás után kiált. Egyáltalán nem gáz tehát pszichológushoz, pszichiáterhez menni.
2021. máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sem gáz, csak elfog a szorongás a gondolattól is, hogy segítséget kérjek 😅
2021. máj. 25. 22:35
 8/8 anonim ***** válasza:
7# ez teljesen normális és érthető :) Viszont ha segítséget kérsz, akkor leküzdheted a problémádat, ami gondolom nem kis szenvedést okoz a mindennapokban...
2021. máj. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!