Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Orvosisok, ti szedtek valami...

Orvosisok, ti szedtek valami gyogyszert, ha igen, mit, es segit-e?

Figyelt kérdés
Ket honap utan eljutottam odaig, hogy mar szur a szivem, es az idegtol aludni nem birok, es koncentralni is egyre kevesbe.
2021. nov. 2. 06:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi vagy ki az az “orvosisok”???
2021. nov. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én gyógynövényes vitaminokat szedtem, Dr Chennek van Valeriana szerű étrend kiegészítője, attól tök jól tudtam aludni éjszaka. De jó a levendula tea is napközben, az is meg tud nyugtatni. Csak arra gondolj, hogy a következő év sokkal jobb lesz, mint a mostani. Nekem minden egyes évvel könnyebb volt, főleg mikor a klinikai tárgyak is jöttek. Ha ezek nem válnak be, akkor érdemes pszichológushoz menned, nagy segítség lehet, az egyetemeken szerintem ingyenesen el is érhető. Legalábbis az én időmben így hirdették magukat.
2021. nov. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
1: nyilván orvosi egyetemre járók.
2021. nov. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Mitol nyilvanvalo?

Amugy meg mi az osszefugges a kerdesed es a kozott hogy milyen egyetemre jarnak?

Nyilvan semmi.

2021. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Az, hogy az orvosin vért kell izzadni. Én mindent túlstresszeltem, a 8 óra alvás és a futás segítettek a legjobban az ingerültség leküzdésében. Ha nehezebben alszol el, akkor segíthet a Valeriana, de mindenképp lefekvés előtt érdemes használni, mert napközben fáradt lehetsz.

Találj valami kikapcsolódást, én most elkezdtem sütni/főzni és soha nem gondoltam volna, hogy mennyire kikapcsol.

2021. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Peersze mert mas szakon hasonlo kepessegekkel

Nem kell vert izzadni? En nem orvosis privilegium,..

2021. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Hát azért nehézségben egy bölcsészkar messze áll az orvositól.
2021. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyilvan nem arrol van szo… hihetetlen h minden nyilvanvalo dolgot le kell irni ahhoz hogy ne pattogjanak rajta…
2021. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!