Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért esik le a vérnyomásom,...

Miért esik le a vérnyomásom, ha idegeskedem?

Figyelt kérdés
Van egy depressziós hajlamos sajnos, sokszor érzem magam lehangoltnak, néha pánikrohamokkal küzdök, fogytam sokat. Viszont minél stresszesebb vagyok annál inkább megy lejjebb a vérnyomásom sokszor két kávé mellett is naponta. Iskolai alkalmasságin is alacsonyat mért a védőnő, de azt mondta erre nagyon gyógyszer nincs, inkább arra ügyeljek, hogy ha érzem, hogy már nem olyan jó a közérzetem próbáljam feljebb vinni, viszont jobb, mintha magas lenne. Annyira vészesen nem alacsony és a tüneteim sem vészesek, néha jobban néha tűrhetőbben nyom a fejem, picit homályosan a látásom mint a megszokott meg egy enyhe émelygés társul hozzá.
2021. nov. 10. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
De mennyire alacsony , és a pulzusod?
2021. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom olyan száz környékén van, amikor kiírtam a kérdést aznap 97 volt este. Pulzusomat sokallta a védőnő, 90 és 118 között szokott lenni rosszabb napokon, de van mikor 60 valamennyi. Néha szedek Frontint, de csak kis mennyiségben pánikrohamokra, volt mikor mindennap szedtem az előző egy évben, mostanában el tudtam hanyagolni csak, ha szükséges akkor szedem. Sokáig azt hittem attól lehet, de mivel nem szedem már és mégis alacsony így nem gondolom, hogy ez okozná.
2021. nov. 12. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!