Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem hiszek abban, hogy szép...

Nem hiszek abban, hogy szép is lehet az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eleve enyhén autista vagyok és sok dolog alakult szerencsétlenül vagy minimum furán az életemben, pl nagyszülők neveltek. Fizikailag gyenge vagyok, vannak krónikus betegségeim, ügyetlen vagyok, rossz a logikai készségem és a rövidtávú memóriám is.


Amióta egyedül élek, eleinte semmi sem jött össze.

Romló fogak, romló egészségi helyzet, nulla szabadidő, munka mellett túl sok tanulás, fogyó pénz, volt lakótársam, de tartozott és borzalmas volt, lezáratlan gyászfolyamat, olyan munkahelyek, ahol betanított irodai munka volt és nem éreztem jól magam, át kellett képeznem magam, de abban is nehezen helyezkedtem el, majd végre sikerült, de kiderült, hogy a munkakör nem biztosít szakmai fejlődési lehetőséget.

Persze szingli is vagyok.


Most úgy néz ki, hogy felvettek valahova, ami majdhogynem álmaim cége, a fizetés pedig baromi jó.


Viszont félek attól, hogy ez velem nem fog megtörténni.


Hosszú a felmondási időm, ki tudja mi lesz. Eleve itt a félvezetőhiányos válság meg minden hasonló. Másrészt fura, hogy pont akkor volt valami átszervezés, amikor felvettek.


Egészségileg is vannak gondok, rákra utaló jelek is illetve elhanyagolt krónikus betegségek, amik így okozhatnak rákot is.


Az a helyzet, hogy azt érzem, hogy velem nem történhet meg, hogy elérem ezt a fizetést és ezt a szakmai célt. Vannak az életben olyanok, akiknek ilyen szintek nem adatnak meg akkor sem, ha küzdenek érte és én ilyen vagyok.


2021. nov. 13. 23:44
 1/1 anonim ***** válasza:

szomorú az élet :/ de higy magadban egy picit hiszen sikerülhet, lehet jobb de ha már előre eltemedeted magad sose lesz jobb

tudom nehéz egy szar elétben pozitívnak maradni hiszen ha csak rossz éri az embert el is felejti milyen a jó v a boldogság

de probálkozni kell vagy különben lőttek neked

2021. nov. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!