Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió gyógyítása házilag?

Depresszió gyógyítása házilag?

Figyelt kérdés
Súlyos, mély depresszió, ami gátolja a mindennapi teendők elvégzését is, hogyan gyógyítható házilag?

2021. nov. 23. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Sehogy nem gyógyítható. Miért házilag akarod?
2021. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire súlyos depresszió, azt sehogyan nem fogod tudni házilag gyógyítani... Még orvos + pszichológus segítségével is hosszadalmas folyamat!
2021. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sport, meditáció, jóga, önfejlesztő könyvek, napló írás, hasonlók. Apró célokat kell kitűzni.

De ha az egyszerűbb mindennapi tevékenységekkel is gondok vannak, pl nehezedre esik már fürdeni is, akkor kell a szakember mindenképp.

2021. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Házilag? Sehogy. Még normálisan, szakorvossal is hosszú folyamat.
2021. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

Azt csak szakemberek tudják gyógyítani óránként 15 ezerért...


Ez is egy fajtája a lopásnak.

2021. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Na, a pszichiátergyűlölő hülye megint itt van...
2021. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem egy betegség, hanem egy beszűkült tudatállapot, ergo nem lehet gyógyítani sem. Viszont a jó hír, hogy idővel elmúlik gyógyszer nélkül is.
2021. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólóknak. Próbálj meg valamit... ha nem is hiszel benne, B3 vitamin+Rhodiola Rosea. Ezt mástól hallottam, az illetőnek a pszichológus ajánlotta. Illetve nekem egy észrevételem, ami lehet, hogy teljesen véletlen. 1000mgos C vit retard D3 és cinket rendszeresen szedtem hosszú ideje, olcsó jutavitos tabi. ha nem volt otthon nem zavart. Aztán feltűnt, hogy lelkileg mintha akkor lennék jobban, amikor szedem. Persze lehet, hogy amikor jobban voltam akkor nyitottabb voltam mindenre és szedtem, tehát megfordult az ok-okozat. Lényeg, hogy az elején említettek mellé nem hagyom ki. Nem lettem boldog, nem kaptam vissza a régi önmagam de az emberi mivoltomat igen.
2021. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
De bizony hogy betegség(meglepi: szervi oka is lehet): és nem feltétlenül múlik el, krónikus is lehet: sőt kezelés nélkül öngyilkosságig fajulhat.
2021. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Házilag nem fogod tudni meggyógyítani. Megpróbálhatod, de csak súlyosbodni fog. Tapasztalat.
2021. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!