Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni ilyenkor ?

Mit lehet tenni ilyenkor ?

Figyelt kérdés
Teljesen megbénít a szorongás , napközben magamat figyelem akaratlanúl , dolgozni nem tudok de a napi dolgokat elkátni se , gyógyszert csak nagyon kicsi dózísban merek bevenni , pszichológus , pszichiáter nekem nem használ , egyedül elalvás elött vagyok egy kicsit nyugodtabb , felébredéskor már szorongok , du sétálok akkor egy picit jobb de este megint szorongok - így megy körbe - körbe , félek hogy a testem föladja. Ez a dolog hasonló formában április vége óta tart. Volt 1-2 hét jobb időszak , de a rossz idő , a covid hírek , egy 4 héttel ezelötti sürgősségire bemenés - teljesen leharcolt.

2021. nov. 25. 12:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jó megpróbálom , csak nem tudom hogy nem bolondulok e meg teljesen amíg hat , bár szerintem ettől már csak egy szint van " lejebb.
2021. nov. 25. 15:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szinten vagy, hogy a megbolondulástól félsz, akkor nyugodtan bevállalhatsz egy kis adag gyógyszert.
2021. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!