Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A rengeteget frusztráció...

A rengeteget frusztráció miatt állandóan veszekedem. Nem bírom magam addig leállítani, amíg nem iszom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Iszonyat nehéz időszakomban vagyok, új munkahelyen kezdtem, eleinte minden jó volt, nagyon szuperul indult minden, aztán valamiért most elkezdtek kirekeszteni. Hatalmas érzelmi stressz az egész. Ráadásul mellette nyelvvizsga előtt, szakdolgozat írás alatt vagyok es néha azt érzem, összeroppant lelkileg es idegileg az egész helyzet. Most főleg a munkahelyi kirekesztés a probléma, egyszerűen levegőnek érzem ott magam.


Állandóan kötözködöm ezek miatt a barátommal es egyszerűen nem tudok leállni. Olyanokon veszekszem vele, ami kész röhej és csak vágom hozzá a dolgokat. Egyszerűen nem tudom addig abbahagyni es lenyugodni, amíg nem iszom. Az alkohol az egyedüli, ami megnyugtat es kikapcsol (sport sem, pedig heti 3-4x mozgok valamit). Mintha a barátomon élném ki minden frusztrációmat, es rácsapódna MINDEN. Nagyon szégyellem magam…


Van valami javaslatotok, hogyan tudnám megfékezni az indulataimat es leállni a veszekedésekkel?



2021. nov. 26. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igyál többet.
2021. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sürgősen keress fel egy pszichiátert és egy klinikai szakpszichológust... A barátodtól sem várhatod el, hogy ezt a végletekig tolerálja. Előbb-utóbb be fog telni a pohár, ha nem kéred szakember segítségét.
2021. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kocogaz zenere? Az a lelki bajok gyogyire.
2021. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Apám pont a fordítottja, ő akkor kezd el ordibálni mikor iszik, és alapból nyugodt.
2021. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!