Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez vajon paranoia lenne?

Ez vajon paranoia lenne?

Figyelt kérdés

Nem kérte az oltást, mert szerinte idegen anyagokat tartalmaz, és most beteg. Szerencsére nem olyan súlyos, de azt mondja hogy örül hogy elkapta, mert legalább nem kell majd megkapnia az oltást.

Normális? Nem lehet vele beszélni, és most már mindegy, mert megtörtént a baj.

Úgy tesz, mintha nem létezne a covid, fertőzött, és ki akar menni sétálni a lakótelepen, ahol sokan vannak. Én szerencsére oltva vagyok, és nem kaptam el, de anyut megfertőzte, aki kínait kapott és csak a héten vette fel a harmadik oltást, elég rosszul van.


Miért viselkedik valaki így? Nem egy egybites ember, hanem egyetemet végzett ügyvéd.


Szerintem paranoiás, mert olyanokat beszél, hogy majd az ő szervezete irányítani tudja a vírust.


2021. nov. 27. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit vársz tőlünk? A kilövési parancsot adjuk meg az oltatlanra? Megkapta a betegséget, védett lesz, szevasz. Ha meghal sem lehet már mit tenni mostantól, lesz ami lesz. Sétálni természetesen ne menjen ki, bár ahány oltott van és fertőzésen átesett, plusz most írták, hogy minden 10. ember fertőzött, így nincs kb. senki akit meg lehet betegíteni. De azért ne menjen ki.

(Ügyvéd lakótelepen lakik :-o?)

2021. nov. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Csak szimplán hülye.
2021. nov. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

"Szerintem paranoiás, mert olyanokat beszél, hogy majd az ő szervezete irányítani tudja a vírust."


Nem tudod mit jelent a paranoia


"aki kínait kapott"


Nem releváns.


"Nem egy egybites ember, hanem egyetemet végzett ügyvéd."


Persze, az agy valószínűleg analóg. Nem értem mire gondoltál.

2021. nov. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!