Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió elleni gyógyszer...

Depresszió elleni gyógyszer recept nélkül kapható?

Figyelt kérdés
Sajnos depresszióban szenvedek már legalább 1-2éve, illetve hatalmas hangulat ingadozásaim vannak ha ezt arányosan letudnám írni akkor a napom 90%-át a szorongás és a stressz teszi ki a maradék pedig a boldogságét. Sokszor elgondolkodtam a legrosszabb végkifejleten is, de szerencsére még nem vagyok abban a tudatállapotban, hogy ilyenekre hajlamos legyek. Jelenleg Németországban élek így pszichológust sem tudok meglátogatni, de lassan hazaköltözöm és elfogok menni, mert egyre rosszabb a helyzet. Leginkább olyan stressz és szorongás elleni gyógyszereket szeretnék tőletek kapni amit tudnék igényelni idekint is a gyógyszertárban recept nélkül, hogy legalább egy fokkal is jobb legyen az állapotom.

2021. nov. 27. 03:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azok nem sokat segítenek
2021. nov. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Citromfű, maccskakarom
2021. nov. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Citromfű, orbáncfű, kakukkfű, teaként fogyasztva. S rengeteg mozgás. Már a mozgás önmagában rengeteget segíthet, de az ne lájtos legyen, hanem igenis izzadj ki rendesen, én a futást preferálom. Ki tudja, lehet, hogy pszichológus se fog kelleni aztán, bár ártani nem árt.
2021. nov. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2 est osztom
2021. nov. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Gyógyszeres terápiának is csak pszichoterápia MELLETT van értelme. A gyógyszer lényege, hogy a normálishoz hasonló állapotba kerítsen, így hatékonyan tudj változtatni a környezeteden, illetve tudj dolgozni saját magad gyógyításán, traumák feldolgozásán, ismeretnövelésen. Nem lesz könnyű, de megéri! Kitartást!
2021. nov. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még az Ashwagandhát tudom ajánlani lefekvés előtt, ettől jól alszol majd, kipihent leszel, és talán több energiád lesz
2021. nov. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Aswagandha, passiflora, rhodiola.

Ezek bizonyítottan tudnak stresszt csökkenteni.

Viszont az aswagandha és rhodiola csak időval hat.

A passiflorát viszont kezelheted úgy mint egy nyugtatót, beveszed mikor szükséged van rá.

Ajánlok valami jó B complexet is.

2021. nov. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Az aswagandha tenyleg hatasos?
2021. nov. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Nem mindenkinek.

A normális gyógyszerek sem hatnak mindenkinél.

Lehet, hogy az egyik személynél az adott antidepi használ, viszont egy másiknál nem.

Ezért is van egy szép széles paletta a szintetikusoknál.

Ami sajnos nem mondható el a növényi kivonatoknál.

2021. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!