Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Molesztálva voltam?

Molesztálva voltam?

Figyelt kérdés
Még amikor 8-15 év között voltam többször történt, hogy egy felnőtt olyan helyeken fogdosott ahol nem kéne, igaz ruhákon keresztül történt ez és mindig ilyen eset után viccet csinált belőle, és próbáltam nevetni, de kínosnak éreztem magamat abban a helyzetben. De egy idő után elkezdtek engem ezek a dolgok izgatni, nem tudom hogy azért mert olyan figyelmet kaptam ettől a embertől vagy azért mert tényleg szexuálisan vonzottam hozzá. Egy 40 év feletti emberről beszélünk. Próbáltam utána nézni a dolgoknak arról milyen hatásai vannak annak ha egy gyereket szexuálisan molesztálnak, viszont a olyan hatásai mint például depresszió nem hiszem hogy mondhat bármit is mivel szinte mindenki volt depressziós főleg tini korban, vagy a rémálmok, ezeket már mindenki tapasztalta. És azért sem tudom hogy molesztálva voltam e mert egy idő után kezdtem élvezni azt amit csinált ez a ember, igaz előtte nem ezt mutattam, de legbelül izgatott a dolog.

2021. nov. 30. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, határozottan és egyértelműen molesztálva voltál.

Nem mindenki volt depressziós tini korban.

2021. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Regresszios hipnózisban lehet még tudnád találni mi történt valójában. Akkor kellett volna szüleiddel erről beszélni,de akkor valószínűleg fel se fogtam mi történik sajnos.
2021. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!