Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet legyőzni a...

Hogyan lehet legyőzni a negatív érzelmek miatti étvágytalanságot?

Figyelt kérdés
Ez a probléma azóta fennáll, amióta az eszemet tudom. Ha szomorú vagy ideges vagyok, meg amikor stresszelek vagy izgulok valamin, olyankor összeszorul a gyomrom és egyszerűen egy falat sem megy le a torkomon. Bármilyen negatív behatás ér, képtelen vagyok az evésre. Volt már, hogy azért is megerőltettem magam és ettem pár falatot, de azonnal kijött belőlem. Mostanában sajnos nagyon rossz időszakom van, mindenen görcsölök, most pl. 4 napja nem ettem, tejet és kakaót bírtam inni, de ennyi. Sokat fogytam, és muszáj mielőbb változtatnom, mert még 2-3 kiló, és erősen súrolni fogom a kóros soványság határát. Küzd itt más is ilyen problémával? Mit lehet tenni ellene?

2021. nov. 30. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus segít a szorongásaid leküzdésében.
2021. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!