Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet a sok egyedülléttől?...

Ez lehet a sok egyedülléttől? Hogyan segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés

Nagymamám eddig is sokat beszélt. Férje halála óta, 1 éve egyedül él. Mostanában azt veszem észre, ha beszélek vele, még annál is többet beszél, szinte egy levegővétellel hadar, nem lehet szóhoz jutni mellette, és kicsit fura felfokozott hangulatban van. Biztosan nagyon rossz hatással van rá az egyedüllét? Kicsit érzem, hogy öregedett is mentálisan. Nagyon aggódok, úgy érzem megváltozott! Szeretnék többet foglalkozni vele, most a munkám lehetővé is teszi, hogy több időm legyen rá.


Szóval hadar, fecseg, és érzem rajta ezt a fura felfokozott tudatállapotot. Ez mi lehet?



2021. dec. 2. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy örül a társaságnak. Addig a jó, amíg beszél. Nálunk pont fordítva sült el a dolog, be sem enged senkit a mama, nem akar beszélni senkivel.
2021. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem a buszmegállóban kaptak el a nénik. Meghallgattam őket mindig. Nagynéném is ilyen volt,csak magáról beszélt,ránk nm volt igazán kíváncsi.ez egy közlesi kényszer náluk, türelmesen hallgasd végig és örülj H ismerhetted a nagyszülődet. Csinálj kis videókat mert ami most van, holnap már lehet nincs sajnos.ha lehetne én pénz helyett ezt kérném H újra beszéljek az elhunyt felmenoimmel.szerencses vagy H vele lehetsz,kérdezz tőle sokat H mozgassa meg a memóriáját,vagy írjon az is jót tesz az agynak.
2021. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!