Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet az, hogy kventiaxot ès...

Lehet az, hogy kventiaxot ès parnassant borderline szemèlyisègzavarra ìrnak fel?

Figyelt kérdés

2021. dec. 3. 22:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es pont hogy rosszul mondja, skizofrénia diagnózissal kiemelt támogatású a gyógyszer, vagyis csak a 300 Ft-os dobozdíjat kell kifizetni. Ha kéred, hogy teljes áron írja fel, gond nélkül meg fogja tenni, úgy a Parnassan pl. kb. 1300 Ft-ba fog kerülni. Az orvosnak mindegy, hogy te mennyiért váltod ki a gyógyszert, és érthető, hogy neked kellemetlen az a diagnózis, úgyhogy ha nem zavar, hogy drágább, mondd meg neki nyugodtan, hogy normatívra írja.
2021. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tènyleg inkàbb többet fizetek èrte, minthogy megbèlyegezzen valótlan diagnózissal. Mondjuk meg is kèrdezhetett volna, hogy mit szeretnèk.
2021. dec. 18. 10:25
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is inkább többet fizetnék.
2021. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kventiaxot szedek én is borderline diagnózissal, de nekem talán bipoláris zavar kód szokott lenni a recepten. Igazából szerintem tök mindegy, ha ennek neked máshol nincs nyoma, akkor mit számít, hogy mondjuk a patikus mit gondol erről a BNO kódról, és a diagnózisról? Én ezért nem fizetnék többet. Korábban nekem egy másik antipszichotikum 9 ezer ft lett volna támogatás nélkül...a kventiax nem tudom, mennyi lenne.
2022. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az eeszt- ben láthatja másik doki, akihez esetleg mennem kell. Meg a családom se tudja. Ha esetleg látni akarják az ambuláns lapomat..
2022. jan. 3. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!