Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy pszichotera...

Miért van az, hogy pszichoterapeutáknak, pszichológusoknak, pszichiátereknek megmutatok 1-1 gyk-s kérdést, amit megválaszolnak és itt le van pontozva konkrétan a szakember véleménye?

Figyelt kérdés
2021. dec. 11. 22:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10. Nem, nyilván mindig minden percbe pont ugyanannyi beteg van és csak fogalmakat mantrázva dolgozunk megállás nélkül. Van hogy 4 órát ülünk mert nincs semmi, persze van olyan nap is, hogy meg sem állunk.
2021. dec. 12. 14:10
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
6-os! Négyes vagyok. Úgy lehet, hogy kisbabás kérdés : mit csináljon anyuka, hogy a 3 (!) hónapos babája végigaludja az éjszakát. Erre írtam én, hogy nem fogja végigaludni, élettani okok miatt, az alvástréningek is csak arra "tanitanak" hogy nem érdemes segítséget kérni, mert nem jön válasz. Az ilyen pici babák, mivel nem tudnak beszélni, ezért sírással jeleznek. Pl fél, éhes, fázik, szomjas, vagy egyszerűen csak az anyukájára vágyik, hiszen hónapokig melegben, puhaságban, éhségérzet, hőmérséklet - érzet nélkül fejlődött. A felnőtt ember is a párja mellett alszik. Miért kell egy kisbabát külön, egyedül hagyni... Ezt azért lehet anamnézis nélkül is javasolni.
2021. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%

És 12-es véleménye (az én zöld pipám után is) mindössze 48%-on áll!

Hát igen, a gyk proli népe most is visszaigazolta azt, amit a kérdező írt.

2021. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!