Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha Frontin+sör nélkül nem...

Ha Frontin+sör nélkül nem érzem jól magam már 6 éve , ne változtassak ?

Figyelt kérdés
Úgy 6 éve kezdődött el nálam a fokozatos gyógyszer nővelèse (semmilyen orvosi javaslat nem történt), de én így érzem jól magam. Ilyenkor nem aggódok felesleges dolgokon, az elmém önmagát kikapcsolja mert én mindig mindent túlgondolnèk. A családban bár van orvos és tud is az èletmódomról, egyedül vagyok, egyedül élek, dolgozok. Munka közben is kellenek ezek, mivel úgy érzem így nem robban a bomba (idióta , szellemi szinten 0 kollégákkal hozott össze az élet viszont a munkámat alapvetően szeretem). Az érzelmeim ilyenkor eltompulnak és csak a 12 órás melóra koncentrálok amit legtöbbször heti 6 napba tolunk le ami szerintem kicsit túlzás is de jelenleg ez van. Ha mellette normális vagyok és tisztességes életet élek , mégis ennyi év után már milyen nagy gondokat okozhat bennem? Érzelmekkel már tönkretették az egész gyermekkorom, átvertek, kihasználtak, túl jószívű voltam és akkor csak rosszabb volt az életem mint most, érzelmek nélkül... Várom a válaszokat.

2021. dec. 15. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem már ideje lenne változtatni, 1-2 felest még dobjál be hozzá.
2021. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
De. Javaslom a Xanax bor kombót.
2021. dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy vagyok a xanaxal, mint más a vérnyomás csökkentővel. Este beveszem alváshoz mert kell, másnap munka és semmi bajom. Ha este nem veszem be összedől a világ. Ezért inkább beveszem és nincs probléma.
2021. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát változtatni nehéz lesz az biztos. Ezzel nagyon sok érzést elnyomsz magadban, egészségednek se tesz jót, hosszútávon nagyon megsínyli a szervezet. Én megpróbálnék leszokni a helyedben, de te tudod, te döntésed. Az alkoholista is azt mondja, hogy így érzi jól magát, nem akar változtatni, és kívülről nem látja önmagát. Lehet hogy ha kitisztulsz egyszer nagyon fogod bánni ezeket az éveket.
2021. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Semmi rivó?
2021. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha változtatni akarsz ahhoz kurv.@ nagy akaraterőd kell legyen

A nyugtató elvonási tünetek, főleg ha évek óta szeded, nem kicsit lesz macerás.

Ha változtatni akarsz akkor ajánlom, hogy ne tedd le mindkettőt egyszerre. Így 100%,hogy nem sikerűlne. Mindenesetre alkohol+benzó keverése és már évek óta, szerintem komplett kinyirtál jó pár millió idegsejtet. Mindkettő szer magában öli az agyat, de a kettő egyszerre az egy komplett lassított öngyilkosság. Szellemileg, testileg. Soha nem leszel önmagad miután le is tetted. De jobb mintha tovább pusztítanád önmagad.

Én 4 év benzó szedés után mondom mindezt. Komplett lebutitott ez a sz.ar.

2021. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Hú, szerintem ne. Hiszen megtaláltad a megoldást. Tudom egészségkárosító meg minden, de fejben szétmenni jobb?! Tekintve az elpaszott múltadat..mindez számomra teljesen érthető.
2021. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól vagy már?
2022. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!