Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az az ok ami meg akadályoza...

Mi az az ok ami meg akadályoza az embert abban hogy öngyilkos legyen?

Figyelt kérdés
Gyerekem nem lehet ,mert meddő vagyok, a házaságon egy kalap kaki, válni készülünk ,mert nem érek semmit és mindent elrontok. És egyszerű nincs visszatartó erő az ellen hogy megtegyem.
2021. dec. 16. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Az életösztön. Attól hogy meddő vagy, még adhatsz értelmet az életednek.
2021. dec. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ha nem találok már semmi értelmet benne? Ha már kilátástalanak érzek mindent. És nem látok más lehetőséget,akkor mi okom legyen?
2021. dec. 16. 09:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan találsz, ha keresel, és akarsz. Lehetsz közhasznú is. Segédkezhetsz akárhol. Szükség van rád valahol, valakiknek.
2021. dec. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze biztos , de nekem is szűkségem lenne valakire,aki nem csak bánt folyton és lenézz, hanem támogat és törödik velem. De sajnos nincs ilyen ember ,mindenki csak kihasznál.
2021. dec. 16. 09:44
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Sok férfit nem zavarna, hogy meddő vagy, sőt lehet hogy nem is bánná.
2021. dec. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. dec. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
29 vagyok,engem zavar hogy meddő vagyok , én gyereket akartam. Normális életet ,de még erre se vagyok jó. A férjem is azt mondja mindennek én vagyok az oka. És igaza is van neki. Jobb élete lesz neki is nélkülem.
2021. dec. 16. 09:49
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Örökbefogadás, ha majd jól mennek a dolgok egy normálisabb pasival.
2021. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg kitalálni bármilyen célt, amit szívesen elérnél.
2021. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt éreztem gyerek előtt.

Elmondom, hogy egy gyerek nem ad értelmet az életemnek.

Imádom, de ugyanúgy érzem sokszor, hogy miért éljek. Magadért élj. Aztán majd ha nem lesz ennyi stressz, egy olyan ember lesz melletted, akivel nem egy kalap szar lesz a házasság, akkor majd jön a baba. Hány ilyen sztori van :)

2021. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!